Pięć miesięcy po pierwszych w historii zawodach Hyrox w Polsce, odbędą się kolejne. Organizatorzy właśnie zdradzili ich datę i lokalizację. Rejestracja na zawody startuje 29 września.

Hyrox to zawody łączące bieganie i trening funkcjonalny. Ich uczestnicy mają do przebiegnięcia łącznie 8 x 1 km, wykonując po każdym kilometrze biegów 8 różnych stacji treningowych (zobacz: HYROX – tu nie ma miękkiej gry).

W tym roku Hyrox przywędrował do Polski. Pierwsze zawody odbyły się 9 września 2023 roku w Nadarzynie k. Warszawy. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i zebrały pochlebne opinie. Dziś organizatorzy zdradzili termin i lokalizację kolejnych zawodów Hyrox w Polsce. Odbędą się one 24 lutego 2024 roku w Katowicach.

Zawody odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Więcej informacji o lokalizacji i dojazdach można znaleźć na stronie mckkatowice.pl.

Rejestracja na zawody wystartuje 29 września. Wtedy pakiet startowy kupić będą mogli wszyscy subskrybenci newslettera Hyrox Poland. Będą na nich czekały pakiety w niższych cenach (rabat 10 proc.???). Dla wszystkich rejestracja wystartuje 2 października.

Ogłoszone dziś zawody Hyrox w Katowicach będzie to czwarty kolejny, po Maastricht (24 stycznia), Manchesterze (27-28 stycznia) i Wiedniu (10 lutego), zapowiedziany event w Europie w 2024 roku.

Przeczytaj także: