W ostatnich dniach odwołane zostały dwa biegi przeszkodowe, Biegun OCR zapowiedział nową formułę zawodów, Bieg Katorżnika być może zostanie, a organizatorzy Mistrzostw Polski OCR 2023 pokazali koszulki finishera. Zapraszamy na przegląd najnowszych przeszkodowych newsów.

Biegun OCR Games

Wczoraj Biegun OCR ogłosił, że 21 października odbędą się zawody o nazwie Biegun OCR Games. Ma to być zupełnie nowa formuła przeszkodowej rywalizacji. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to “formuła jakiej jeszcze w Polsce nie było”. Sama rywalizacja będzie podzielona na etapy. I to tyle co na tę chwilę wiadomo. Czekamy z niecierpliwością na dalsze szczegóły.

Odwołane biegi

Zaplanowany na 23 września w Błoniu pod Warszawą Bieg OCR by OSPRO został odwołany przez organizatorów z uwagi na zbyt małe zainteresowanie. Zaplanowane dzień później zawody na krótkim torze przeszkód OCR100 odbędą się natomiast zgodnie z planem.

To nie jedyny odwołany bieg w ostatnim czasie. Wcześniej z powodu niskiej frekwencji został odwołany bieg Xtreme Challenge w Biedrusku, w którym duża część 5- i 10-kilometrowej trasy to brodzenie w wodzie i bagnach. Organizatorzy jednocześnie zapowiedzieli, że przyszłoroczna edycja odbędzie się 1 września 20024 roku.Bieg Katorżnika jednak się odbędzie?

Kto wie, czy pogłoski o śmierci Biegu Katorżnika nie są przedwczesne? Wiele miesięcy temu organizatorzy biegu ogłosili, że tegoroczna edycja była ostatnią. Wczoraj na profilu biegu pojawił się jednak tajemniczy wpis o następującej treści: Wypatrujemy czy Katorżnik da się kontynuować?

Koszulki na Mistrzostwa Polski OCR

Organizatorzy Mistrzostw Polski OCR 2023 zaprezentowali tegoroczne koszulki Finishera. Nam się się podobają. Przypominamy, że Mistrzostwa Polski OCR odbędą się w dniach 30 września – 1 października w Stalowej Woli.

 

Przeczytaj także: