Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ruszyły zapisy na Śląską Ligę OCR 2023 czyli cykl biegów przeszkodowych organizowanych w trzech różnych śląskich miastach. W tym roku zawita do Będzina, Piekar Śląskich i Bytomia, a każdy z trzech eventów będzie miał inną tematykę.

Śląska Liga OCR to cykl trzech imprez przeszkodowych organizowany na Śląsku. Liga została powołana przez śląskie drużyny OCR, a jej korzenie sięgają 2019 roku. W tym roku wszystkie trzy eventy odbędą się w październiku. Głównym wydarzeniem będzie bieg z przeszkodami na dystansie 3 km. Startować będzie można zarówno w kategorii Elite, jak i Open.

Obok biegu głównego odbędą się biegi dla młodszych pasjonatów przeszkód. Dla dzieci w wieku 9-15 lat organizatorzy przygotowali bieg na dystansie 2 km, natomiast dzieci w wieku 4-8 lat powalczą z przeszkodami na dystansie 1 km. W przypadku obu tych biegów przewidziana jest kategoria Elite.

Piasek, rodzina i wspinacza – to nie tajemnicze hasztagi z social mediów, ale hasła pod jakimi będą odbywać się kolejne wydarzenia w ramach Śląskiej Ligi OCR 2023. Na pierwszy ogień idzie Będzin, gdzie Śląska Liga OCR 2023 zawita 7 października 2023. Będzie to edycja: PIASEK. Bieg zawita na plażę miejską na rzeką Czarną Przemszą w Będzinie.

Następne w kolejce są Piekary Śląskie. Tam liga zawita 22 października. Będzie to edycja: RODZINNA. Miasteczko biegowe zostanie usytuowane na piekarskim stadionie. Organizatorzy zapowiadają wykorzystanie całej sportowej infrastruktury stadionu i zapowiadają wiele dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

W ostatnią niedzielę października (29 października) Śląska Liga OCR zawita do Bytomia. Będzie to edycja: WSPINACZKOWA, a partnerem wydarzenia będzie klub Skarpa Bytom. Czy to oznacza, że na trasie biegu będą wyzwania znane ze sportów wspinaczkowych? Przekonamy się już za 2 miesiące.

Zapisy na imprezy z cyklu Śląska Liga OCR już ruszyły. Zapisywać się można za pośrednictwem platformy Time-Sport. Cena pakietu startowego to tylko 99 zł dla kategorii Open i 119 zł dla Elite. Ceny pakietów dla Juniorów (2 km) to 69/79 zł, a dla dzieci 39/59 zł.

Zapisy na Śląską Ligę OCR 2023:

Regulamin biegów znajdziecie klikają tu.

Przeczytaj także: Rybnik, Gliwice, Bytom czyli rusza Sląska Liga OCR 2021

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany