Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Barbarian Race nie zwalnia tempa. Dopiero co został zapowiedziane zawody w Zielonej Górze na koniec biegowego sezonu 2018. Teraz organizatorzy zapraszają na sprinterski Arrow do katowickiego Spodku.

W odstępie zaledwie 3. dni Barbarian Race zrobił ogromną niespodziankę wszystkim miłośnikom wyścigu barbarzyńców, jednocześnie stawiając też duży krok w swoim rozwoju. Po tym jak w ostatnią niedzielę organizatorzy zaprosili biegaczy na 22-23 września do Zielonej Góry, gdzie startami w Furii, Rebelii i Arrow oficjalnie zostanie zakończony sezon 2018, wczoraj Barbarian Race poinformował o rozegraniu w dniach 28-29 lipca Arrow w Katowicach.

Sprinterski, i przy tym bardzo widowiskowy, Arrow zostanie rozegrany na terenie wokół katowickiego Spodka w ramach organizowanej tam II edycji crossfitowego Testu Sprawności 2018, którego Barbarian został partnerem.

Zawody rozpoczną eliminacje w dniu 28 lipca, które wyłonią 40 najlepszych (najszybszych) zawodników i 12 zawodniczek. W niedzielę 30 lipca zostanie rozegrany półfinał, a następnie finał z udziałem najlepszych męskich i żeńskich czwórek. Tego samego dnia zostanie również rozegrany czteroosobowy bieg sztafetowy.

Harmonogram zawodów Barbarian Race ARROW Katowice:

28 lipca – eliminacje godz. 16:00 do 19:00

29 lipca – półfinały godz. 10:00

29 lipca – finały godz. 12:00

29 lipca – sztafety 13:00

Test Sprawności 2018 to crossfitowa impreza organizowana przez box CrossFit Południe Katowice, która ma wyłonić najsprawniejszego Polaka i najsprawniejszą Polkę.

 

Czytaj także: We wrześniu Barbarian w Zielonej Górze, a Runmageddon w Trójmieście

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany