Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Organizatorzy Ekstremalnego Biegu Górnika uruchomili limitowaną pulę pakietów startowych dla Gości. I to w super cenie. Trzeba się jednak spieszyć, bo zapisy będą otwarte tylko przez 5 dni.

Bieg Górnika to ekstremalny bieg przeszkodowo-terenowy (OCR). Bieg odbędzie się 24 czerwca 2023 roku na terenie hałdy należącej do Ruchu “Borynia”. Będzie to jego pierwsza edycja (zobacz: Nowy bieg OCR. Pierwszy Ekstremalny Bieg Górnika). Bieg organizowany jest z okazji jubileuszu 30-lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) i dlatego jest imprezą dedykowaną wyłącznie pracownikom JSW. A w zasadzie był, bo właśnie organizatorzy poinformowali, że uruchomili dodatkową pulę pakietów startowych dla Gości. Łącznie będzie ich 350.

  • 150 miejsc na dystans PRZYGODA – 5 km i 30 przeszkód, bieg indywidualny
  • 200 miejsc na na dystans WYZWANIE – 10 km i 50 przeszkód, bieg indywidualny

Cena pakietu to jedyne 99 zł. Warto się jednak pośpieszyć. Zapisy rozpoczęły się dziś potrwają tylko do wtorku 30 maja br. do godziny 23:59. Zapisywać się można na stronie STS Timing. Decyduje kolejność zgłoszeń połączonych z bezpośrednią opłatą przy zapisie.

Aktualnie na listach startowych Pierwszego Ekstremalnego Biegu Górnika jest już prawie tysiąc uczestników. A tak prezentuje się medal, który zawiśnie na szyi wszystkich, którzy ukończą bieg na dystansie 5 km lub 10 km.

Portal eXtremalny.PL jest partnerem medialnym Biegu Górnika.

Więcej o tym biegu znajdziecie na FB Bieg Górnika.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany