Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W tym roku po przerwie powraca Ninja Warrior na Węgrzech i w Austrii. Łącznie to sportowe show obejrzą telewidzowie w pięciu europejskich krajach. W tym w Polsce, gdzie 4. sezon Ninja Warrior Polska prawdopodobnie obejrzymy jesienią w Polsacie.

Po dwuletniej przerwie Ninja Warrior Hungary wraca z 3. sezonem. Blisko 400 śmiałków zmierzy się z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód, walcząc o tytuł “Wojownika Ninja” i 20 mln forintów (około 255 tys. zł) głównej nagrody. W nowym sezonie pierwszy raz pojawi się wieża Power Tower, na której zawodnicy będą się ze sobą ścigać.

Węgierska edycja Ninja Warrior został nagrany pod koniec kwietnia. Data jej telewizyjnej emisji nie została jeszcze podana. Prawdopodobnie będzie to jesień 2021.

W 2021 roku, po trzyletniej przerwie, wraca z 2. sezonem Ninja Warrior Austria. Zgłoszenia do castingu wystartowały 6 stycznia i zakończyły się do 30 kwietnia. Program ma być nagrywany latem. Pokaże go telewizja PULS 4. Data emisji nie jest znana.

Zmagania na torze Ninja Warrior i walkę o zdobycie Góry Midoriyama, europejscy widzowie będą mogli śledzić w 5 krajach. Oprócz Austrii i Węgier, jeszcze we Francji, Niemczech i oczywiście w Polsce. Program Ninja Warrior emitowany jest też w USA, Australii i Izraelu.

fot. TV2 & FB @ninjawarrioraustria

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany