Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Najlepsi z najlepszych zmierzą się ze sobą na torze Ninja Warrior w bezpośrednich pojedynkach. Tu będą liczyć się sekundy i nie będzie miejsca na błędy. Oto Ninja Warrior Germany Allstars! Start już w Wielkanoc.

W Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia) Ninja Warrior w Niemczech wraca z nowym, kipiącym adrenaliną, formatem: Ninja Warrior Germany Allstars. Tu nie będzie łzawych historii i celebrytów. Będzie sport, emocje i czysta adrenalina.

 

W programie pojawi się 160 najlepszych niemieckich ninja. W pięciu odcinkach eliminacyjnych zawalczą oni o 20 miejsc w finale, stawką którego będzie 50 tys. euro nagrody głównej (lub 25 tys. euro dla Last Woman Standing / Last Man Standing).

W każdym z pięciu odcinków eliminacyjnych pojawi się po 32 uczestników. Taki odcinek będzie składał się z trzech rund. Za każdym razem na torze jednocześnie będzie rywalizowało dwóch uczestników. Lepszy z nich będzie przechodził dalej. W trzeciej rundzie będzie to rywalizacja na 11-metrowej Power Tower (pierwszy raz pojawiła się ona w 5. sezonie NWG). Tu walka będzie o 4 miejsca w finale.

Runda 1: 6 przeszkód, 32 zawodników i 16 pojedynków *
Runda 2: 5 przeszkód, 16 zawodników i 8 pojedynków
Runda 3: Power Tower, 8 zawodników i 4 pojedynki

* w pierwszej rundzie rywalizować będzie 12 duetów męskich i 4 kobiece.

Na chwilę obecną nie są znane zasady, jakie będą obowiązywać w finale.

Ninja Warrior Germany Allstars nagrywany był w lutym br. w Kolonii. Program będzie można oglądać w telewizji RTL w każdą niedzielę o godzinie 20:15, począwszy od 4 kwietnia.

Nie będzie to ostatni program z tej serii w tym roku. Jest już pewne, że jesienią telewizja RTL pokaże regularny, już 6. sezon sportowego show. Nagrania do niego mają wystartować pod koniec czerwca i zakończyć się w lipcu.

Fot. FB Ninja Warrior Germany / Markus Hertrich

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany