Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Last Man Standing, grupa doświadczonych zawodników z poprzednich sezonów i naprawdę mocne dziewczyny. To ich zobaczymy w 2. odcinku 5. sezonu Ninja Warrior Polska.

Drugi odcinek polskiej edycji programu Ninja Warrior zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 8 marca o godzinie 20:05. Właśnie poznaliśmy jego uczestników i uczestniczki. To naprawdę mocna grupa.

Z torem przeszkód zmierzy się Igor Fojcik, zdobywca tytułu Last Man Standing w 4. sezonie Ninja Warrior Polska i pierwszy w Polsce uczestnik, który zmierzył się z Górą Midoriyama. Czy ponownie zakasuje rywali, przechodząc najpierw jak burza przez eliminacje, a później “wykręcając” najlepszy czas na Power Tower i wygrywając “złoty bilet” do finału? Wkrótce się dowiemy.

Z Fojcikiem rywalizować będzie m.in. Ivan Kohut, Przemysław Jańczuk, Krzysztof Spławski i Katarzyna Jonaczyk, która jako jedna z 8 kobiet ukończyła tor eliminacyjnym w wyemitowanym jesienią 2021 roku poprzednim sezonie programu (zobacz: Kobiety w Ninja Warrior Polska. Oto zestawienie najlepszych uczestniczek!)

W odcinku nie zabraknie też gwiazd. Nacisnąć buzzer na szczycie Krzywej ściany spróbuje zawodnik MMA Daniel “Rutek” Rutkowski oraz aktor Jakub Zdrójkowski.

Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o “złoty bilet”. To przepustka do finału z pominięciem półfinału. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: Power Tower w Ninja Warrior: historia, wymiary, zasady rywalizacji.

Oto pełna lista uczestników 2 odcinka Ninja Warrior Polska 5:

1. Igor Fojcik

2. Katarzyna Jonaczyk

3. Carolina Filipek

4. Agata Bagrowska

5. Magdalena Sobesto

6. Ilona Szymańska

7. Klaudia Rzeźniczek

8. Natalia Rosochacka

9. Marcin Rosochacki

10. Piotr Chilczuk

11. Radosław Barański

12. Ivan Kohut

13. Mariusz Wiktorowicz

14. Kacper Gazurek

15. Krzysztof Spławski

16. Paweł Żygliński

17. Piotr Żurawik

18. Michał Jaworski

19. Krzysztof Swaczyński

20. Mateusz Maruszczak

21. Przemysław Jańczuk

22. Wojciech Wojtyszyn

23. Karol Jagodziński

24. Szymon Rapacz

25. Paweł Pawlisiak

26. Brunon Błaszczyk

27. Przemysław Duński

28. Piotr Zabawski

29. Daniel “Rutek” Rutkowski

30. Jakub Zdrójkowski

 

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 150. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany