Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Polsat opublikował oficjalną zapowiedź 3. sezonu Ninja Warrior Polska. Będzie nowy tor przeszkód, silne kobiety, dużo emocji, a także… Rafał Maślak i Piotr Kupicha. 

Sprawdziło się to o czym na eXtremalny.PL pisaliśmy już w pod koniec lipca 2020 roku, informując o nagraniach 3. sezonu sportowego show, a ostatecznie potwierdziliśmy przed niespełna dwoma tygodniami. Trzeci sezon sportowego show Ninja Warrior Polska będzie można obejrzeć na antenie telewizji Polsat w marcu 2021 roku. Polsat właśnie opublikował jego oficjalną zapowiedź.

źródło: Telewizja Polsat / polsat.pl

Przy okazji opublikowanej zapowiedzi poznaliśmy jej niektórych uczestników. W 3. sezonie z torem przeszkód Ninja Warrior Polska zmierzy się m.in. Paweł Murawski, który skradł serca widzów w ostatnim sezonie, a także Julia Maciuszek, Klaudia Burs i Katarzyna Baranowska. Nie zabraknie też celebrytów. Do programu wróci Rafał Maślak. Pojawi się też Piotr Kupicha.

Fot. Polsat screen

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany