Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

26 lipca w Gliwicach ruszają nagrania drugiego sezonu Ninja Warrior Polska. Sam program pojawi się w Polsacie we wrześniu. Jest jednak kilka kwestii, które wciąż pozostają bez odpowiedzi.

Przed miesiącem przygotowałem artykuł pt. 2. edycja Ninja Warrior Polska – wszystko, co już wiemy! Teraz przyjrzyjmy się temu, czego jeszcze nie wiem o tym sportowym show.

 

Ilu pojawi się uczestników z pierwszej edycji Ninja Warrior Polska?

Wielu uczestników pierwszej edycji pochwaliło się w social mediach, że weźmie też udział w drugiej. Pytanie jak wielu? Więcej niż 30 proc. z tych, których oglądaliśmy w 2019 roku?

To 30 proc. nie jest przypadkowe. W American Ninja Warrior przyjęto zasadę 70-30. Zgodnie z nią, w nowym sezonie pojawia się maksymalnie 30 proc. uczestników, którzy już brali udział w programie, i minimum 70 proc. nowych.

 

Na ile mocno będzie zmodyfikowany tor przeszkód?

To, że tor Ninja Warrior będzie zmodyfikowany jest pewne. Pytanie, na ile mocno zostanie on utrudniony. Bo musi być. Rosną wymagania telewidzów, ale i umiejętności uczestników. Częściowo na to staramy się odpowiedzieć na łamach eXtremalny.PL w artykule: Ninja Warrior Polska 2: tak będzie wyglądał tor eliminacyjny?

 

W jakie dni będzie emitowany program?

Ninja Warrior Polska pojawi się w jesienne ramówce Polsatu. Tyle wiem. To oznacza, że 7-odcinkowe sportowe show obejrzymy we wrześniu i październiku. Tylko w jaki dzień będzie ono emitowane? Czy ponownie we wtorek? Bo na pewno nie w poniedziałek i piątek. W te dni wieczorne pasma są już zajęte. A może w niedzielę?


Czy ktoś zostanie polskim Ninja Warrior?

Niektórzy uczestnicy pierwszej edycji Ninja Warrior Polska zrobili niesamowity progres na przeszkodach. Jest duża szansa, że któryś z nich dojdzie do końcowej przeszkody i zmierzy się z liną. Pytanie tylko, czy zdobędzie Górę Midoriyama?

 

Kiedy 3. edycja Ninja Warrior Polska?

Nie jest tajemnicą, że trwają już castingi do 3. edycji programu. Można się już zgłaszać. Czy to oznacza, że kolejną edycję obejrzymy w Polsacie już wiosną 2021 roku?

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zmierz się z naszym extremalnym quizem o Ninja Warrior Polska.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany