Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wytrzymałe multisportowe zegarki od Garmina i Suunto można teraz upolować w atrakcyjnych cenach z okazji Black Friday. To doskonały prezent dla wszystkich przeszkodowców.

Na polskim Amazonie wystartował Black Friday Week. Wśród wielu produktów oferowanych w promocyjnych cenach, można znaleźć wytrzymałe zegarki sportowe. Idealne dla biegaczy. W tym przede wszystkim dla miłośników biegów przeszkodowych, dla których wzmocniona konstrukcja zegarka jest prawdopodobnie jedną z głównych cech decydujących o wyborze.

Suunto Core Alpha Stealth to inspirowany wojskowym stylem, wytrzymały zegarek multisportowy. Teraz można go kupić za 925,98 zł. Dla porównania cena w oficjalnym sklepie Suunto to 1149 zł,

Zegarek Garmin Fenix 6X Pro można kupić w promocji z okazji Black Friday Week za 2027,67 zł. Jak podaje Amazon to o 20% taniej niż normalnie. Jest taniej, ale nie jest to jakaś szokująco dobra oferta. Warto wiedzieć, że model “sześć” do Garmina jest w ostatnich miesiącach dość często przeceniany, stąd przy odrobinie cierpliwości można go upolować poniżej 2000 zł. We wrześniu na tym samym Amazonie było on w promocji za 1836,27 zł.

Black Friday Week w polskim sklepie Amazona potrwa do 28 listopada.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany