Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zgłoszeń do polskiej edycji programu Ninja Warrior jest ogromnie dużo. Poszukiwani są prawdziwi wojownicy. Program zagości w jesiennej ramówce Telewizji Polsat.

“Zgłoszeń jest ogromnie dużo – powiedział nam anonimowo przedstawiciel producenta Ninja Warrior Polska – dlatego, jeżeli ktoś jeszcze się waha, to niech nie zwleka i zgłasza się do castingu. Szukamy pasjonatów, prawdziwych wojowników, którzy chcą się zmierzyć z torem przeszkód Ninija Warrior i własnymi słabościami.”

Casting do programu wystartował 1 lutego i potrwa do 30 kwietnia br.

Telewizja Polsat pokaże Ninja Warrior Polska w jesiennej ramówce, wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń. Są one zbieżne, z równie nieoficjalnymi, doniesieniami serwisu Wirtualnemedia.pl. Serwis ten poinformował ponadto, że wkrótce wystartuje casting na gospodarza programu.

Pomysł na “Ninja Warrior” zrodził się w 1997 roku w Japonii. Obecnie ten program typu talent show emitowany jest w kilkudziesięciu krajach na świecie. Jego najbardziej znaną wersją jest American Ninja Warrior. W tym roku widzowie będą mogli oglądać już 11. sezon zmagań na torze przeszkód. Lokalne wersje programu powstają również m.in. w Australii, Chinach, Francji, Niemczech, Indonezji, Rosji, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany