Zgłoszeń do polskiej edycji programu Ninja Warrior jest ogromnie dużo. Poszukiwani są prawdziwi wojownicy. Program zagości w jesiennej ramówce Telewizji Polsat.

“Zgłoszeń jest ogromnie dużo – powiedział nam anonimowo przedstawiciel producenta Ninja Warrior Polska – dlatego, jeżeli ktoś jeszcze się waha, to niech nie zwleka i zgłasza się do castingu. Szukamy pasjonatów, prawdziwych wojowników, którzy chcą się zmierzyć z torem przeszkód Ninija Warrior i własnymi słabościami.”

Casting do programu wystartował 1 lutego i potrwa do 30 kwietnia br.

Telewizja Polsat pokaże Ninja Warrior Polska w jesiennej ramówce, wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń. Są one zbieżne, z równie nieoficjalnymi, doniesieniami serwisu Wirtualnemedia.pl. Serwis ten poinformował ponadto, że wkrótce wystartuje casting na gospodarza programu.

Pomysł na “Ninja Warrior” zrodził się w 1997 roku w Japonii. Obecnie ten program typu talent show emitowany jest w kilkudziesięciu krajach na świecie. Jego najbardziej znaną wersją jest American Ninja Warrior. W tym roku widzowie będą mogli oglądać już 11. sezon zmagań na torze przeszkód. Lokalne wersje programu powstają również m.in. w Australii, Chinach, Francji, Niemczech, Indonezji, Rosji, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Czytaj także:

4 komentarze

  • Redakcja

   Oficjalnie jeszcze żadna data 2. edycji nie padła. Najwcześniej należy spodziewać się zapowiedzi po zakończeniu 1. edycji, czyli po 15 października.

 1. Hubert

  Jak odpowiedzieć na waszego mejla, bo dostałem mejla czy jestem dalej zainteresowany druga edycja i nie mogę odpowiedzieć

  • Redakcja

   Hej, musisz kontaktować się z producentami Ninja Warrior Polska. W mailu powinien być kontakt.