Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Do finału zakwalifikowało się już 20 najlepszych z najlepszych, zwycięzców z pięciu poprzednich odcinków. Pozostały nam jeszcze 4 miejsca dla najbardziej walecznych ninja. Walka o nie rozegra się we wtorek 4 października w 6. odcinku polskiej edycji Ninja Warrior.

Nasi śmiałkowie wiedzą, że muszą dać z siebie wszystko, bo już samo wejście do finałowego odcinka to wyjątkowe sportowe wyróżnienie. W walce ostatniej szansy nie zabraknie znanych z poprzednich edycji ulubieńców programu. Wystartuje m.in. Robert Bandosz, który jak mówi: Kiedyś chciałem wygrać ten program. Teraz traktuje go jako część drogi do udoskonalania siebie.

Zobaczymy też ponownie Jakuba Zawistowskiego, który łączy 2 pasje – sport i podróże. W tym roku zwiedzając Filipiny, wystartował w zawodach OCR 100, zdobywając 3 miejsce. Na torze stanie również Michał Grochoła, który zaraża swoją sportową pasją. Jak nam powiedział: Na Śląsku brakowało miejsc do treningów pod kątem ninja, dlatego postanowiłem takie miejsce stworzyć. Udało nam się uformować drużynę Latających Borsuków, która zaczyna zdobywać miejsca na podium i prężnie się rozwija.

Tradycyjnie, z torem zmierzą się gwiazdy. Zobaczymy Fit Old Boya – Wojciecha Węcławowicza, którego poznaliśmy w 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Mimo skończonych 67 lat, nie widzi przeszkód, których nie można pokonać i stale podnosi sobie sportową poprzeczkę, dając dobry przykład wszystkim swoim rówieśnikom, bo jak mówi: Sport jest dla każdego. Nie można się ograniczać. Jeśli tylko nie ma przeciwwskazań lekarskich, namawiam wszystkich do rozpoczęcia wszelkich sportowych aktywności. To daje wielką siłę, nie tylko fizyczną.

Będziemy mieć również wielką przyjemność podziwiać na torze Pawła Górala, aktora telewizyjnego i teatralnego, który imponował nam swoim talentem muzycznym w 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem profesjonalnie podszedł do kolejnego zadania, jakim jest udział z Ninja Warrior. Zdradził nam, że przez kilka tygodni przed programem trenował pokonywanie drążków pod okiem swojego trenera i zachęciło go to do kolejnych wzmożonych ćwiczeń. Jak twierdzi: Wcześniej nie byłem typem sportowca, ale jak już zacząłem treningi na siłowni, to przekonałem się, że daje mi to wiele szczęścia. Będę sięgał po nowe wyzwania. Praca nad ciałem pomaga przecież również w pracy aktorskiej. Widzę u siebie zmiany i mam dzięki temu nowe marzenia. Przeżyłem cudowne chwile na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, teraz spróbuję swoich sił na torze ninja wśród fantastycznych wojowniczek i wojowników, a kiedyś chciałbym zatańczyć z najlepszymi tancerzami w Tańcu z Gwiazdami.

Listę wszystkich uczestników 6. odcinka Ninja Warrior Polska znajdziecie w artykule: To oni powalczą o ostatnie 4 miejsca w finale Ninja Warrior Polska 6.

(mat. pras.)

Fot. Polsat / G. Broniatowski

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany