Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Gwiazdą specjalna 3. odcinka Ninja Warrior Polska będzie Krzysztof Ibisz. Czy znany prezenter zaskoczy wszystkich i pokona tor przeszkód? Czy jednak szybko wyląduje w basenie? Odpowiedź na te pytania fani sportowego show poznają już we wtorek wieczorem.

We wtorek 13 września telewizja Polsat wyemituje 3. odcinek programu Ninja Warrior Polska. Kolejna grupa śmiałków z całej Polski zmierzy się z najbardziej znanym torem przeszkód na świecie. Czy “trzynastka” okaże się szczęśliwa dla Krzysztofa Ibisza, który będzie gościem specjalnym tego odcinka? Czy może jednak wpadnie on do basenu na torze eliminacyjnym i tym samym podzieli los gwiazd z pierwszych dwóch odcinków show, czyli zawodników MMA Michała “MMAsakry” Kity i Jakuba Wikłacza oraz Bartka Demczuka z “Kabaretu Młodych Panów”?

Krzysztof Ibisz jest znanym prezenterem telewizyjnym, ale i zapalonym sportowcem. Jak mówi:

Uprawiam bardzo różne dyscypliny sportu. Jak jest ładna pogoda, biegam albo idę na rower. Trenuję też na m.in siłowni i pływam. Jeżdżę również na nartach, choć w tym roku, niestety, doznałem kontuzji. To jednak mnie nie zniechęca do działań sportowych. Nie stawiam sobie wygórowanych celów, jak np. udział w maratonie. Trenuję, bo to mi sprawia radość. Uwielbiam tę kulturę zawodników, którzy się wspierają i tworzą wielką rodzinę. Tu, na planie Ninja Warrior Polska poczułem tę właśnie niesamowitą energię wielkiej wspólnoty ninja. Jest to dla mnie niesamowite przeżycie. Mam nadzieję, że pokażę swoje umiejętności jeszcze w przyszłym sezonie, bo jak wiadomo, ja za rok będę jeszcze młodszy (śmiech).

W 3. odcinku oprócz Ibisza pojawią się nowi uczestnicy, ale nie zabraknie też znanych i lubianych zawodników. Po raz czwarty spotkamy się z Hubertem Przytułą, który zawodowo zajmuje się wspinaczką na czas, a obecnie szykuje się do zawodów na olimpiadzie. Grzegorz Niecko ma za sobą już 3 sezony Ninja Warrior Polska. Dwa razy widzieliśmy go już nawet w finale. Czy tym razem ponownie wskoczy do finału? A może to on jako pierwszy Polak zdobędzie Górę Midoriyama?

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat / G. Broniatowski


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany