Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jaro Bieniecki, pomysłodawca i twórca największego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami, oddaje stery w spółce odpowiedzialnej za organizację tych biegów. Nowym prezesem został Piotr Bałchanowski, dotychczasowy dyrektor operacyjny.

Po 6 latach, pomysłodawca i dotychczasowy prezes Jaro Bieniecki ogłasza istotne zmiany w spółce zarządzającą marką. Oddaje stery w organizacji, którą sam wymyślił, stworzył i wykreował. Jak sam stwierdził: przyszedł czas na zmiany.

Przyszedł czas na zmiany. Nowe osoby, które wraz ze mną rozwijały Runmageddon, przejmują Zarząd. Ja będę wspierał ich w roli doradcy.

Runmageddon to największa marka biegów z przeszkodami (OCR) w Polsce. Jego historia sięga 2014 roku.  To wtedy zapoczątkował on modę na biegi przeszkodowe w Polsce. Za jej sukces odpowiedzialna jest spółka Extreme Events, która na początku zaczynała od organizacji 4 ekstremalnych biegów rocznie, z frekwencją około 4 tysięcy, by po kilku lat zorganizować aż 17 eventów z 89 tys. startujących.

Po 6 latach Jaro Bieniecki oddaje stery w spółce Extreme Events:

Obserwując dynamiczny rozwój Runmageddonu i jego rosnący potencjał zrozumiałem, że marka potrzebuje zmiany. Potrzebuje więcej stuprocentowo zaangażowanych osób, które będą się dzielić ekspercką wiedzą i uzupełniać się kompetencjami oraz znajomością branży. Do tej pory Extreme Events była zarządzana głównie przeze mnie i Marka Podgórskiego, który teraz jest członkiem Rady Nadzorczej RUNMAGEDDON S.A. Od piątku 31 stycznia nowym prezesem jest człowiek, który firmę zna od podszewki – Piotr Bałchanowski. Dotychczas pełnił on funkcję dyrektora operacyjnego. Piotr razem z Pauliną Kędziorą oraz Filipem Głowackim stworzą nowy zarząd. Mam pełne zaufanie do tych osób, zarówno pod względem etycznym, jak i biznesowym. Znam ich determinację, doświadczenie i cenię zaangażowanie w rozwój naszego brandu

Piotr Bałchanowski, nowy prezes Extreme Events Sp. zo.o.

Piotr Bałchanowski i pozostali członkowie zarządu są związani z marką już od kilku lat. Prywatnie to Runmageddończycy biegający po ekstremalnych trasach. Zawodowo to profesjonaliści zarządzający operacyjnie organizacją, przygotowaniem eventów, negocjacjami z partnerami biznesowymi i administracją.

Jaro Bieniecki deklaruje, że swoje kompetencje i doświadczenie wykorzysta w powołanej w roku 2019 spółce RUNMAGEDDON S.A., której celem jest ekspansja międzynarodowa i produktowa w oparciu o uznany brand, zaangażowany zespół, sprawdzony know-how i potężną bazę klientów.

Pozostaję na stanowisku Prezesa Zarządu w spółce RUNMAGEDDON S.A. oraz w Fundacji Runmageddon a jeśli chodzi o Extreme Events Sp. z o.o., będę skupiał się na strategii firmy i rozwoju Członków Zarządu.

(na podst. art. pras)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

Więcej informacji o Runmageddonie znajdziesz tu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany