Drugi odcinek Ninja Warrior Polska będzie nie tylko emocjonujący, ale i zabawny. Tematem przewodnim będą… suchary. Na torze przeszkód zobaczymy między innymi Bartosza Demczuka, który przy akompaniamencie przyjaciół z “Kabaretu Młodych Panów” rozbawi publiczność i uczestników do łez!

Tym razem na torze zrobi się wesoło, nie tylko ze względu na obecność znanego nam z trzech poprzednich edycji Łukasza Józefiaka “Pszczółki”. Ten przeuroczy poszukiwacz rzeczy niezwykłych, clown, wspinacz i rzeźbiarz w jednym znowu poszybuje na przeszkodach w swoim charakterystycznym stroju – pszczółki.

Zobaczymy też czterech zgrywusów z “Kabaretu Młodych Panów”, którzy postanowili poświęcić jednego ze swoich wystawiając ich do okazania swoich sił, argumentując to jak zwykle z humorem:

– Dlaczego wystawiliście na tor Bartka, którego na potrzeby programu Ninja Warrior Polska nazywacie pieszczotliwie Panda?

– Jest z nas najsilniejszy, ma najwięcej ciała i jest niezniszczalny (śmiech). A do tego ma największą motywację, główne taką, żeby nam udowodnić, że jesteśmy słabeuszami (śmiech).

– Łukasz również miał wystartować? Co się stało, że nie wejdzie na tor?

– Łukasz to cienki Bolek, nie przetrwał treningu z mistrzem. Nabił sobie siniaka i spękał.

– Mieliście okazję uczyć się u zwycięzcy ostatniej edycji Ninja Warrior Polska – Igora Fojcika? Jakie są Wasze wrażenia?

– Trening był tylko jeden, potem wdrożyliśmy głównie nawadnianie (śmiech). To było godzinne spotkanie pełne cierpienia i nie chcemy go więcej znać (śmiech). Zdecydowanie za bardzo dał nam popalić, ale Bartek przetrwał.

– Do której przeszkody dojdzie Waszym zdaniem?

– Pierwszą pokona bez problemu, druga może mu się uda, potem tylko trzecia i już przy czwartej wpadnie do basenu. Będziemy tam na niego czekali (śmiech). Taka jest nasza wizja, ale może nas zaskoczy.

Czy mieli rację i będą chcieli jednak spotkać się z mistrzem ninja – Igorem Fojcikiem, zobaczymy już za kilka dni.

W drugim odcinku sportowego show nie zabraknie też zapalonych sportowców debiutantów, w tym 61-letniego urzędnika ZUS-u, Krzysztofa Rynkosa i 58-letniego rewidenta taboru kolejowego, Zenona Hartuna. Z torem zmierzą się również herosi ninja, którzy pokazywali już swoje ponadprzeciętne umiejętności w poprzednich sezonach programu. Wśród nich 21- letni student Wojtek Rychlewski, który zasila szeregi pierwszej w Polsce szkoły zrzeszające zawodników ninja oraz 32-letni Wiktor Wójcik, trener personalny, organizator biegów przeszkodowych i zawodów ninja.

(mat. pras.)

Fot. Maciej Piórko / Polsat


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także: