We wtorek 20 września telewizja Polsat wyemituje już 4. odcinek Ninja Warrior Polska. W odcinku tym będzie sportowa walka z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód, ale też poleją się łzy wzruszenia.

Poprzednie odcinki obfitowały w testosteron, ale też w dobre żarty. Gościliśmy zawodników MMA i kabareciarzy. Tym razem poczujemy prawdziwą miłość. Zaleje nas fala pięknych, gorących uczuć. Zobaczymy startujące na torze pary narzeczonych i całe rodziny. Nie ominie nas również wyjątkowa wzruszająca niespodzianka. Jeden ze śmiałków nie tylko zmierzy się z torem, ale również wykaże się ogromną odwagą i poprosi swoją wybrankę serca o rękę. Czy odniesie podwójny sukces? Jak wpłynie doping ukochanych na pozostałych startujących? To sprawdzi między innymi Jacek Jeschke! Trener z programu “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

To wszystko będzie oczywiście tłem do prawdziwych zmagań wojowników ninja, którzy marzą o przejściu sześciu eliminacyjnych przeszkód, by ruszyć dalej po zwycięstwo i zdobycie nieosiągalnej do tej pory dla nikogo w Polsce góry Midoriyama.

Tym razem atmosferę na torze podkręci Jacek Jeschke – tancerz programu “Taniec z Gwiazdami”, który niebawem sam zostanie ojcem. Jego poczynania na torze będzie śledzić narzeczona, Hania Żudziewicz, również znana z tanecznego show Polsatu. Nie obędzie się bez kroków tanecznych i wspaniałej, gorącej atmosfery.

(mat. pras.)

Fot. Polsat / G. Broniatowski


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także: