Już we wtorek 1 marca w telewizji Polsat wystartuje 5. sezon Ninja Warrior Polska. Po raz czwarty w programie zobaczymy Michała Baryzę. Jak sam podkreśla, Ninja Warrior to jego drugie życie. 

Michał Baryza to 30 letni model i fizjoterapeuta z Konecka. W show Polsatu wystąpi po raz czwarty. Widzowie będą mogli oglądać jego zmagania z torem przeszkód w 1. odcinku 5. sezonu programu. Zostanie on wyemitowany we wtorek 1 marca o godzinie 20:05.

Pełna koncentracja i opanowanie – to recepta na sukces w show Ninja Warrior Polska, jak
twierdzi Michał Baryza. Wie co mówi, bo jest jednym z najbardziej doświadczonych uczestników programu.

Można być dobrze przygotowanym, a najmniejszy błąd dyskwalifikuje. Dlatego warto popracować nad psychiką – radzi fizjoterapeuta z Konecka. – Specjalne treningi pod Ninja Warrior Polska zajęły mi około 3 miesięcy. Pracowałem nad wzmocnieniem chwytu i przedramion, a także zwiększeniem wydolności. Tutaj bardzo przydaje się także doświadczenie, a tego u mnie sporo. Podsumowując – czuję się bardzo dobrze przygotowany, ale i tak tor Ninja Warrior zweryfikuje wszystko.

Co ciekawe, Michał zawsze występuje w czerwonych butach sportowych. W 5 sezonie także będzie je miał na sobie.

– Dużo ze mną przeszły – wspomina. – Mają nawet dziury. Ale to buty, które przynoszą mi szczęście, mimo że 2 razy były w basenie. Oby zaniosły mnie pod samą linę Góry Midoriyama – dodaje z nadzieją w głosie.

O dobrą passę na torze zadba także wyjątkowa dla Michała osoba – jego mama. Po raz pierwszy będzie kibicować synowi z trybun. – To przejście dedykuję właśnie mamie – mówi zawodnik. – Cieszę się, że jest ze mną w tym momencie.

(mat. pras.)

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także: