Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Jakie przeszkody pojawią się w kolejnej polskiej edycji Ninja Warrior? Oto moje typowanie na tor półfinałowy i finałowy. Nagrania do programu właśnie wystartowały. Telewizyjna premiera nowej odsłony Ninja Warrior Polska prawdopodobnie będzie miała miejsce we wrześniu 2021 roku.

Nie jest tajemnicą, że wzorem 2020 roku, w tym roku również od razu będą nagrywane dwie edycje Ninja Warrior Polska. Dlatego poniższe przewidywania dotyczą zarówno 4., jak i 5. edycji tego programu.

Jeżeli chodzi o przeszkody z których będzie zestawiony tor półfinałowy i finałowy Ninja Warrior to możliwości jest bardzo dużo. Takie konstrukcje jak Salmon Ladder, Flying Bar, Warped Wall i Cliffhanger to na tym etapie stuprocentowe pewniaki. Reszta może być dobrana ze sporego “koszyka”. W poniższym materiale przedstawiam swoje typy:

Jako, że przedstawione wyżej propozycje są komplementarne z tymi z toru eliminacyjnego (zobacz: Typuję przeszkody do 4. edycji Ninja Warrior Polska [tor eliminacyjny]), ponieważ niektóre przeszkody mogą być postawione zarówno na torze eliminacyjnym jak i – z modyfikacjami lub w combo – na dalszych etapach, to dla pełnego obrazu polecam obejrzenie materiału poświęconego właśnie torowi eliminacyjnemu Ninja Warrior. Szczególnie fragmentu o przeszkodach na równowagę.

Jestem właściwie pewien, że w nadchodzących edycjach uczestnicy zmierzą się z takimi przeszkodami jak Bar Hop, Dancing Stones, Peg Cloud, Time Bomb, a w kominie bardzo prawdopodobne są zmiany na Elevator Climb czy też Invisible Ladder.

Miłego oglądania, analiz i powodzenia w programie. Niech każda i każdy z Was wróci spełniony i zadowolony z tego gdzie doszedł!

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także: American Ninja Warrior 13: zobacz jak prezentuje się tor półfinałowy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany