Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Paweł Murawski, Mateusz Skrodzki, Michał Grochoła, Krystian Czaplicki i jeszcze 26 innych uczestników i uczestniczek zmierzy się z torem Ninja Warrior Polska w 3. odcinku tego sportowego show Polsatu. 

Trzeci odcinek polskiej edycji programu Ninja Warrior zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 15 marca o godzinie 20:05. Z przeszkodami zmierzy się łącznie 30 uczestników, w tym grupa 10 kobiet. Najpierw zmierzą się oni z torem eliminacyjnym, a najlepsi z nich z torem półfinałowym, walcząc o miejsca w wielkim finale.

Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o “złoty bilet”. To przepustka do finału z pominięciem półfinału. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: Power Tower w Ninja Warrior: historia, wymiary, zasady rywalizacji.

Oto pełna lista uczestników 3 odcinka:

1. Paweł Murawski

2. Mateusz Skrodzki

3. Michał Grochoła

4. Krystian Czaplicki

5. Dawid Kowalczyk

6. Adam Marcinkowski

7. Tomasz Hankus

8. Mariusz Legierski

9. Sebastian Jaksan

10. Joanna Woźniak

11. Anna Libront

12. Justyna Paciorek

13. Karolina Piastowska

14. Anna Tkaczyk

15. Aleksandra Buława

16. Izabela Kwiatkowska

17. Katarzyna Urbańska-Kulon

18. Marcjanna Lelek (aktorka)

19. Dorota Kamińska

20. Michał Gawlikowski

21. Wiesław Kasprzyk

22. Mans Bikeev

23. Marcin Kołoszuk

24. Michał Skawiński

25. Adam Dąbrowski

26. Jakub Kleniewski

27. Jakub Patoka

28. Kamil Kaczmarkiewicz

29. Damian Drzewicki

30. Krystian Drzewicki

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 150. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany