Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

To, że kolejny sezon polskiej edycji Ninja Warrior będzie można obejrzeć w Polsacie wiemy już od dawna. Niewiadomą pozostaje tylko to, kiedy to nastąpi. Nieoficjalnie poznaliśmy datę premierowego odcinka.

Ninja Warrior to znane na całym świecie telewizyjne show, podczas którego uczestnicy zmagają się z trudnym torem przeszkód. Program narodził się w Japonii, gdzie nosi nazwę SASUKE, a w 2019 roku przywędrował do Polski. W dotychczasowych dwóch edycjach Ninja Warrior Polska nikomu z uczestników nie udało się pokonać w finale całego toru przeszkód i zdobyć mitycznej Góry Midoriyama. Być może uda się to w kolejnym sezonie?

Trzeci sezon Ninja Warrior Polska został nagrany w sierpniu 2020 roku. Zaraz po tym, jak zakończyły się nagrania do 2. sezonu, który Polsat wyemitował we wrześniu ub.r. Taką organizację pracy wymusiła pandemia koronawirusa.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, premierowy odcinek 3. sezonu Ninja Warrior Polska telewizja Polsat pokaże we wtorek 2 marca 2021 roku. Teraz pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tego terminu, co najprawdopodobniej będzie mieć miejsce gdzieś na początku lutego.

Kto poprowadzi nowy sezon? Tu się nic nie zmieniło. Gospodynią programu pozostanie Karolina Gilon, a komentatorami Łukasz Jurkowski i Jerzy Mielewski.

W 3. sezonie Ninja Warrior Polska pojawi się duża grupa uczestników, którą mogliśmy oglądać w ostatnim sezonie. W tym Robert Bandosz, zdobywca tytułu “Last Man Standing 2020”, co sam przyznał w rozmowie z eXtremalny.PL (zobacz: Robert Bandosz: w Ninja Warrior rozprawiłem się ze swoimi słabościami).

Fot. Polsat, Krystian Szczęsny

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany