Już 27 września telewizja Polsat wyemituje 5. odcinek Ninja Warrior Polska. Tematem przewodnim odcinka będą… służby mundurowe. Jak nowi zawodnicy poradzą sobie z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód? I czy dadzą radę w rywalizacji z weteranami programu?

To będzie odcinek prawdziwych mocarzy, w którym królują służby mundurowe. Najdzielniejsze kobiety – funkcjonariuszki policji i straży granicznej, twardziele ze straży pożarnej oraz wojska. Wszyscy zameldowali się na torze i z dumą stanęli do wykonania zadania. Podobno dla ludzi, służących na co dzień w mundurach, nie ma rzeczy nie do przejścia. Czy to powiedzenie znajdzie potwierdzenie w programie? Z takimi przeciwnikami mogą poradzić sobie wyłącznie najlepsi ninja, których nie zabraknie w tym odcinku. Zobaczymy m.in. naszych asów: Pawła Murawskiego i Janka Tatarowicza. Nawet występujące tym razem gwiazdy to twardziele.

Na starcie staną bohaterowie serialu Gliniarze: Monika Miller i Piotr Mróz, który zapytany, jak widzi swoje szanse w programie Ninja Warrior Polska odpowiedział:

Zdecydowanie łatwiej mi było tańczyć w Tańcu z Gwiazdami, bo tam przed każdym odcinkiem mieliśmy treningi. Zupełnie inny jest charakter programu Ninja Warrior Polska. Tu każdy szykuje się we własnym zakresie. Zawodnicy to wszechstronni sportowcy, prawdziwi herosi, którzy walczą o swoją niesamowitą sprawność każdego dnia. Dla wielu z nich to kolejny udział w programie. Choć przeszkody na torze różnią się w każdym sezonie, to i tak, mają o nim pojęcie. Ja go widzę na żywo pierwszy raz i przyznam, że robi ogromne wrażenie. W telewizji wygląda na mniejszy. Na żywo faktycznie przytłacza nie tylko wielkością.

Kim są nasi zdolni ninja, znani z poprzednich edycji? Paweł Murawski to jeden z najlepszych zawodników programu Ninja Warrior Polska oraz czołowy szkoleniowiec dyscypliny Ninja w kraju. Dynamiczny i bardzo agresywny w swoich występach. W tym piątym odcinku zmierzy się z równie utalentowanym i nieprzewidywalnym Janem Tatarowiczem. Ten młody chłopak już od dawana dorównuje najlepszym i nie raz utarł im nosa na naszym torze. Szykuje się prawdziwe starcie tytanów. A czy ci dwaj mogą konkurować z porządnie wyszkolonymi na poligonie mundurowymi? Zobaczymy, kto włożył więcej serca i pracy w sprawność fizyczną i hart ducha.

Listę wszystkich uczestników 5. odcinka Ninja Warrior Polska 6 znajdziecie w artykule: Oto uczestnicy 5. odcinka Ninja Warrior Polska. Mocni zawodnicy wchodzą na tor.

(mat. pras.)

Fot. Polsat / G. Broniatowski

Przeczytaj także: