Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

We wtorek 11 października telewizja Polsat wyemituje finałowy odcinek 6. sezonu Ninja Warrior Polska. W finale o główną nagrodę, tytuł “Wojownika Ninja” i zdobycie Góry Midoriyama będzie walczyć 24 najlepszych uczestników tego sportowego show.

To będzie wielkie widowisko i mega adrenalina. Na torze staną najlepsi z najlepszych oraz ci, którzy wykazali się jeszcze większymi nadludzkimi siłami, zwyciężając na Power Tower – przeszkodach zawieszonych na wysokości 12 metrów, sprawdzających siłę mięśni, tempo i… odwagę. Ścigali się na niej zawodnicy z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, który wygrał wyścig, dostał złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Wśród niekwestionowanych herosów po wygranej na Power Tower znaleźli się:

  1. Filip Warzecha – 23-letni górnik z Rudy Śląskiej
  2. Przemysław Jańczuk – 27-letni trener personalny z Warszawy
  3. Hubert Przytuła – 29-letni zawodnik olimpijski we wspinaczce na czas z Lublina
  4. Witalij Orichowski – 26-letni trener akrobatyki i przedsiębiorca z Wrocławia
  5. Paweł Murawski – 33-letni trener ninja z Warszawy
  6. Jakub Zawistowski – 32-letni zawodnik ninja z Warszawy

Wystartuj w zawodach Ninja Series i zmierz się z niepowtarzalnym torem przeszkód! 


Droga do finału Ninja Warrior Polska najlepszych zawodników ninja to były miesiące wyrzeczeń, treningów, potu i  łez. Teraz czeka na nich ta najtrudniejsza próba. Przed finalistami trzy etapy walki: pierwszy i drugi tor z limitem czasowym i trzeci bez limitu, ale za to ekstremalnie trudny. Ten z herosów, który pokona wszystkie tory, stanie pod górą Midoriyama i zawalczy o główną nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych. Będziemy świadkami niesamowitej precyzji, siły, energii, zwinności, determinacji i szybkości. Czy doczekamy się pierwszego w Polsce zdobywcy Góry Midoriyama?

To będą prawdziwe igrzyska mocy, komentowane przez naszych ulubieńców: Karolinę Gilon, Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego i Jerzego Mielewskiego.

Finałowy odcinek Ninja Warrior Polska telewizja Polsat wyemituje we wtorek 11 października o godzinie 20:05.

(mat. pras.)

Fot. Polsat


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL od 2019 roku. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany