Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Ponad 60 cm w bicepsie, waga około 120 kg, żelazny chwyt i bardzo duży zapał. To z pewnością mogłoby przerazić niejednego śmiałka, który stanąłby z nim w oko w oko. Ale czy to pomoże w pokonaniu najbardziej znanego na świecie toru przeszkód?

O tym jak Robert Burneika, znany wszystkim jako Hardkorowy Koksu, poradzi sobie na torze Ninja Warrior Polska, fani programu przekonają się we najbliższy wtorek o godzinie 20:05.

– To chyba najcięższy zawodnik w historii programu – zauważa Łukasz “Juras” Jurkowski i dodaje: – Ciekawe, czy konstrukcja wytrzyma pod jego ciężarem!

Trudno nie zgodzić się z komentatorem Ninja Warrior Polska. Takiego uczestnika do tej pory w show Polsatu naprawdę nie było! – Będzie hardkorowo – zapowiada Robert Burneika, litewski kulturysta, znany w sieci jako Hardcorowy Koksu. – Przed startem zjadłem same stejki, dlatego teraz jest moc! Czy się boję przeszkód? Ja – nie, tylko publiczność musi się bać. Jak wpadnę do wody, to wszyscy będą mokrzy  naokoło! – żartuje zawodnik.

W 4. odcinku już 5. sezonu Ninja Warrior Polska z torem przeszkód zmierzy się 30 uczestników, w tym 7 o nazwisku… Sobierajski (zobacz: Ilu Sobierajskich zmieści się w jednym odcinku Ninja Warrior Polska?).

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany