Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Program Ninja Warrior na świecie ma długą historię i swoich bohaterów. Kogo z zagranicznych ninja warto obserwować na Instagramie? Zapytaliśmy o to polskich “Last Man Standing”.

Wybór Roberta Bandosza, Last Man Standing 2020 (Ninja Warrior Polska 2):

Joe Capo / @joecapo1

“Najlepszy flow podczas przeskoków na drążkach jaki widziałem w ninja. Bardzo ciekawe kombinacje przeszkód “latających” wykonany w sposób kosmicznie precyzyjny, a zarazem finezyjny.”

 

Tim Champion / @tim_champion

“Tim Champion może poszczycić się tytułem Ninja Warrior. Można było go spotkać jako testera w Ninja Warrior Polska. Urzeka jego wszechstronność i ogromna siła, którą pokazuje gdy ćwiczy na sztangach i jak fantastycznie to się przekłada na parkour czy inne akrobacje na drążkach. Żywy dowód na to, że trening siłowy dodany do wrodzonego “flow” potęguje efekty podczas akrobacji, a nie je ogranicza.”

 

Anton Fomenko / @fomajc

“Zawodnik z Rosji. Chyba nikogo nie zaskoczy ten wybór. Kompletny zawodnik Ninja. Cyrkowiec z bazą gimnastyczną, a co za tym idzie – niesamowitym czuciem ciała. W połączeniu z jego ogromną siłą i nieustanną chęcią nauki nowych rzeczy, tworzy kreację najbardziej wszechstronnego zawodnika Ninja na świecie.”

 

Wybór Jakuba Zawistowskiego, Las Man Standing 2019 (Ninja Warrior Polska 1):

Anton Fomenko to jedyny z grupy zawodników, który powtórzył się w propozycjach obu polskich “Last Man Standing”. Wg Jakuba Zawistowskiego, który Antona Fomenko poznał podczas Mistrzostwach Świata Ninja OCR 2019 w Moskwie, to jeden z najlepszych zawodników ninja na świecie, a jednocześnie “mega pozytywny gość”.

 

Olivia Vivian / @oliviavivian

Zawodniczka z Australii. Wielokrotna uczestniczka Australian Ninja Warrior. Jedyna kobieta w tym zestawieniu, która z pewnością jest idolką wielu kobiet trenujących ten sport.

 

Jay Lawis / @jay_lache

16-letni zawodnik z USA. Finalista American Ninja Warrior 13. Zwycięzca 2021 NNL Elite World Champion.

 

Vance Walker / @vance_walker_nnl

16-letni zawodnik z USA. Finalista American Ninja Warrior 13. Zwycięzca American Ninja Warrior Junior 1 w kategorii wiekowej 13 lat i American Ninja Warrior Junior 2 w kategorii wiekowej 14 lat.

fot. profile zawodników na Instagramie

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany