Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Posiadacz pasów mistrzowskich dwóch federacji MMA wraca na tor Ninja Warrior Polska! Dotychczas tor dał mu srogi łomot. Jak  jak będzie tym razem? Przekonamy się już we wtorek 8 marca w Polsacie.  

Daniel “Rutek” Rutkowski wraca w 5. sezonie polskiej edycji Ninja Warrior, żeby zmierzyć się z najbardziej znanym na świecie torem przeszkód. Pierwszą walkę przegrał przez “wpadnięcie do basenu”. Jak będzie tym razem?

32-letni radomianin to utytułowany zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi piórkowej.  Od 31 maja 2019 jest mistrzem Babilon MMA, a od 26 października 2019 mistrzem FEN. Obecnie zajmuje 1. miejsce w polskim rankingu wagi piórkowej. Ciekawy nowych wyzwań i doświadczeń po raz drugi odwiedza Ninja Warrior Polska. – Ostatnio mi nie wyszło – śmieje się Daniel „Rutek” Rutkowski. – Chcę zostawić po sobie dobre wrażenie. Powróciłem, aby sprawdzić swoje umiejętności w kolejnej edycji show – dodaje.

Jak przyznaje sportowiec, bardzo lubi atmosferę, która panuje w Ninja Warrior. Z pewnością nie brakuje tutaj adrenaliny, która go nakręca. – To jest inny świat, inni ludzie, ale wciąż te same sportowe emocje – zauważa. – Jestem bardzo mocny pod kątem kondycji. Przeszkodą może być moja krępa budowa ciała i niski wzrost. Liczę, że przy odrobinie szczęścia uda mi się dojść dalej niż ostatnio – mówi.

(na podst. mat. pras.)

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 150. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany