Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kto pojawi się w 4. odcinku Ninja Warrior Polska? Sobierajscy! Ilu ich będzie? Aż siedmiu! W tym… dwóch Wojtków. W procentach będą stanowić ponad 23 proc. wszystkich uczestników.

Czwarty odcinek Ninja Warrior Polska zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 22 marca o godzinie 20:05. Z przeszkodami zmierzy się Robert Burneika, 5. braci Sobierajskich plus ich ojciec Piotr, niespokrewniony z nimi… Wojciech Sobierajski z Poznania i jeszcze 22 innych uczestników. Łącznie będzie to 30 osób, w tym 6 kobiet. Najpierw zmierzą się oni z torem eliminacyjnym, a najlepsi z nich z torem półfinałowym, walcząc o miejsca w wielkim finale.

Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o “złoty bilet”. To przepustka do finału z pominięciem półfinału. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: Power Tower w Ninja Warrior: historia, wymiary, zasady rywalizacji.

Oto pełna lista uczestników 4 odcinka:

1. Wojciech Sobierajski (32 lata)

2. Wojciech Sobierajski (Poznań, 30 lat)

3. Bolesław Sobierajski

4. Piotr Sobierajski

5. Zbigniew Sobierajski

6. Julian Sobierajski

7. Marian Sobierajski

8. Konrad Kojda

9. Krzysztof Mamla

10. Krzysztof Mika

11. Michał Knol

12. Arsen Śliwiński

13. Albert Lorenz

14. Sebastian Cecot

15. Przemysław Wicher

16. Piotr Petelczyc

17. Kamil Kluczyński

18. Jarosław Jarosz

19. Bartłomiej Opiela

20. Antoni Lemański

21. Piotr Oleksiuk

22. Damian Gruszczyński

23. Przemysław Karabin

24. Emilia Kozak

25. Kinga Kluska

26. Natalia Sawczuk-Napora

27. Iwona Andrjanik

28. Natalia Kowalska

29. Lyana Degoeva

30. Robert Burneika

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 150. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany