Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Zaplanowane na czerwiec br. Mistrzostwa Europy OCR 2021 oficjalnie zostały odwołane. Wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa. 

Zaplanowane na 10-13 czerwca 2021 roku we włoskim Val di Fiemme Mistrzostwa Europy OCR został odwołane z powodu pandemii – poinformowała we wtorek Włoska Federacja Biegów Przeszkodowych (FIOCR). Decyzja zapadła po konsultacjach z World Obstacle (FISO) i European Obstacle Sports Federation (EOSF).

Taka decyzja zapadła w związku z trudną sytuacją epidemiczną we Włoszech i całej Europie, co uniemożliwia sprawną organizację imprezy. Organizatorzy jednocześnie potwierdzili, że kolejne mistrzostwa odbędą się w 2022 roku. Również w Val di Fiemme.

To już drugi kolejny raz, gdy Mistrzostwa Europy OCR zostały odwołane. W ubiegłym roku również to miało miejsce z uwagi na trwającą pandemię. Pozostaje zatem mieć nadzieje, że w 2022 roku już nic nie stanie na przeszkodzie do ich organizacji, a zawodnicy będą mogli cieszyć się nie tylko rywalizacją sportową, ale również urokami włoskiego krajobrazu.

Pełną treść oświadczenia FIOCR ws. odwołania mistrzostw można znaleźć pod tym linkiem.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany