Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W 2. odcinku Ninja Warrior Polska, znanego na całym świecie sportowego show, widzowie poznają historię Sylwestra Wilka. Obejrzą też, jak z torem przeszkód poradził sobie Naval, aktor Mateusz Banasiuk i duża grupa zawodników OCR (biegi z przeszkodami), na czele z wicemistrzem Europy oraz podwójnym medalistą ostatnich Mistrzostw Polski OCR.

Wyemitowany przed tygodniem pierwszy odcinek polskiej edycji Ninja Warrior przyciągnął przed telewizory prawie 1,7 mln widzów. Drugi odcinek show, który będzie miał premierę we wtorek 10 września o godz. 20:10 w Polsacie, zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco.

Widzowie poznają burzliwą historię Sylwestra Wilka, który już po nagraniu programu uległ groźnemu wypadkowi na motocyklu. W wypadku tym stracił nogę. To jednak go nie złamało. Pomimo amputacji nogi, Sylwek dalej chce aktywnie uprawiać sport. I jest na dobrej drodze ku temu. Dzięki ogromnemu wsparciu przyjaciół, a także zaangażowaniu całego środowiska biegów z przeszkodami oraz pomocy producentów programu, udało się zebrać środki na rehabilitację Sylwka oraz zakup sportowej protezy.

Sylwester Wilk nie będzie jedynym przeszkodowcem, który pojawi się w 2. odcinku Ninja Warrior Polska. Z torem przeszkód zmierzy się Jakub Zawistowski, aktualny wicemistrz Europy OCR na torze Ninja Track.

Pojawi się Sebastian Kasprzyk, który w ostatni weekend, podczas Mistrzostw Polski w biegach przeszkodowych (OCR), wywalczył srebrny medal na dystansie 12 km i brązowy medal na dystansie 5 km. Sebastian jest też mistrzem Polski OCR z 2018 roku na dystansie 5 km.

W programie ponadto pojawią się inni uczestnicy znani w świecie biegów z przeszkodami. Będzie m.in. Iza Wysłuch, Marta Sprawka, Dorota Gadzińska, Paweł Murawski, Vania Kohut, Marcin Lewicki, Tomasz Zgutka i Michał Milbrant.

We wtorek widzowie będą mogli zobaczyć jak z torem przeszkód poradził sobie Naval. To były gromowiec (14 lat służby w GROM), a obecnie autor książek (m.in. Przetrwać Belize).

Nie zabraknie ponadto ludzi znanych z mediów. Z torem zmierzy się Mateusz Banasiuk, aktor znany z takich seriali jak “Barwy Szczęścia”, “Na Wspólnej”, czy “Ojciec Mateusz”.

Drugi odcinek Ninja Warrior Polska zostanie wemitowany we wtorek o godz. 20:10 na głównym Polsacie, ale będzie go można również obejrzeć w środę (11 września) o godz. 22:00 na Polsat Sport, w sobotę (14 września) o godz. 13:45 ponownie na głównej antenie Polsatu i cały czas w serwisie ipla.tv.

Fot. facebook uczestników

Więcej ciekawostek o programie Ninja Warrior Polska, a także ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany