Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

We wrześniu telewizja Polsat pokaże polską edycję znanego na całym świecie sportowego show Ninja Warrior. Zmagania uczestników będzie można oglądać w każdy wtorek.

Ninja Warrior to znane na całym świecie telewizyjne show, w którym uczestnicy pokonują wymyślny tor przeszkód, starając się nie wpaść do ustawionych pod przeszkodami basenów. Finałową przeszkodą jest wspinaczka po linie na wysokość 23 metry, czyli próba zdobycia legendarnej Góry Midoriyama.

Niemożliwe nie istnieje! To motto każdego, kto zgłosił się do naszego programu. Uczestnicy to kobiety, mężczyźni, miłośnicy sportu i optymistycznie nastawieni amatorzy. W akcji zobaczycie wojskowych, księgowe, studentów oraz tych, którzy od zawsze marzyli, by dostać się na legendarną wieżę o mistycznej nazwie Góra Midoriyama. To ostatni etap rywalizacji. Tam docierają tylko nieliczni…🤫

Opublikowany przez Ninja Warrior Polska Środa, 7 sierpnia 2019

 

Program, który przywędrował do Polski z Japonii, emitowany był już w 19 krajach na całym świecie. Łącznie wyemitowano 31 sezonów. W tym w samych tylko Stanach Zjednoczonych widzowie emocjonują się już jego 11. odsłoną. W Europie program emitowany był m.in. w telewizji niemieckiej i węgierskiej.

Ninja Warrior Polsat zadebiutuje już 3 września na antenie telewizji Polsat. Tak jak przewidywaliśmy, zmagania uczestników z torem przeszkód będzie można śledzić w każdy wtorek w godzinach wieczornych. Program będzie emitowany o godzinie 20:10. Show będzie liczyć łącznie 7 odcinków i zakończy się w połowie października.

Więcej ciekawostek o programie Ninja Warrior, a przede wszystkim informacje o Ninja Warrior Polska, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany