Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Szykujcie się ninja! Wkrótce ruszy casting, a latem nagrania do kolejnych dwóch sezonów Ninja Warrior Polska.

Telewizja Polsat pokaże dwa kolejne sezony programu Ninja Warrior Polska – poinformował Magazyn Press, powołując się na informacje przekazane przez Jana Kępińskiego, prezesa firmy Jake Vision, która jest producentem show.

Jak informuje Press, “stacja i producent są zadowoleni z wyników Ninja Warrior Polska” (zobacz: Z roku na rok gorzej. Oglądalność Ninja Warrior Polska znowu w dół), dlatego powstaną dwa kolejne sezony. Ponownie zostaną one zrealizowane w ramach jednego cyklu produkcyjnego, czyli zostaną nagrane razem, co ma pozwolić obniżyć koszty produkcji.

Szósty i siódmy sezon Ninja Warrior zostaną nagrane latem. Wszystko wskazuje na to, że będzie to przełom lipca i czerwca br., a najbardziej znany tor przeszkód ponownie stanie w Arenie Gliwice.

Kiedy casting do programu Ninja Warrior Polska?

Ogłoszenie o castingu może pojawić się już niebawem. W 2021 roku ogłoszenie takie zostało opublikowane 10 maja na stronach telewizji Polsat (zobacz: To już oficjalne. Polsat ogłosił casting do 4. edycji Ninja Warrior Polska). Teraz może być podobnie. Zgłaszać do programu natomiast można się cały czas, bo formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej polsat.pl/casting/ninja-warrior/ cały czas jest aktywny.

Gdzie casting? Jaki test sprawnościowy?

Do tej pory wszystkie castingi odbywały się w Piasecznie. Składały się one z liczącego 8 zadań testu sprawnościowego oraz rozmowy z producentem programu. W tym roku prawdopodobnie ulegnie zmianie miejscówka w której odbywać będzie się casting, ale wciąż pozostanie to Warszawa lub okolice. Więcej o castingu znajdziecie tu: Nie czekaj! Zgłoś się na casting do Ninja Warrior Polska już teraz!

Kiedy Ninja Warrior w telewizji?

Tu nie trzeba być jasnowidzem, żeby łatwo zgadnąć, że telewizja Polsat pokaże 6. sezon Ninja Warrior Polska jesienią 2022 roku (start 30 sierpnia lub 6 września), a 7. sezon zostanie wyemitowany wiosną 2023 roku.

Jakie będą nowości w nowym sezonie?

Z pewnością pojawią się nowe przeszkody. W europejskich edycjach na tym etapie pojawiała się już dodatkowa ponad 5-metrowa Krzywa Ściana (Mega Warped Wall), której pokonanie gwarantowało nagrodę pieniężną. Z innych nowości możliwe jest obniżenie wieku uczestników do 16 lat i wprowadzenie więcej rywalizacji na Power Tower. Raczej chyba nie będzie rozdzielenia toru eliminacyjnego czy wprowadzenia limitu czasowego na pierwszych przeszkodach tego toru. Po cichu natomiast liczymy, że wreszcie rywalizacja półfinałowa zostanie przeniesiona do oddzielnego odcinka.

Fot. Polsat / Maciej Piórko

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Przeczytaj także:

2 komentarze

  1. Kacper

    Wiedziałem, jak się cieszę! Niedawno widziałem stronę o tym Właśnie, że będą 2 kolejne sezony link znajdował się na Wikipedii

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany