Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Finał drugiego sezonu Ninja Warrior Polska zbliża się dużymi krokami. Czy któryś z 24 finalistów pokona najsłynniejszy tor przeszkód na świecie? Czy zdobędzie mityczną Górę Midoriyama i sięgnie po tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja?

Do finału 2. sezonu Ninja Warrior Polska zakwalifikowali się wyłącznie najlepsi. Z prawie 200 zawodników, którzy w 6 kolejnych odcinkach rywalizowali na torze eliminacyjnym, tylko 24 powalczy o tytuł pierwszego polskiego wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych.

– Nie ma tutaj zasady – kto większy, ten lepszy. Tu każdy ma szansę – mówi Michał Baryza, ubiegłoroczny finalista, który również w tym roku pojawi się w finale.

 

Aby zostać polskim Ninja Warrior, należy przejść przez… 19 ekstremalnie trudnych przeszkód, podzielonych na kilka etapów! Na niektórych torach będzie liczył się czas, na innych mistrzowska precyzja.

– Będziemy się ścigać z czasem. I myślę, że to może być gorsze niż rywalizacja z innymi – twierdzi Bolek Sobierajski, jeden z najmłodszych uczestników w show, który na torze zmierzy się nie tylko ze swoimi słabościami, ale także… z bratem Wojtkiem.

To, co dostarczyły nam odcinki eliminacyjne, było przedsmakiem przed emocjami, których doświadczymy w odcinku finałowym! Wielokrotnie zostaniemy zaskoczeni, a o szybsze bicie serca przyprawi nas walka nie tylko z pędzącym czasem. Dwa razy będzie musiała interweniować grupa medyczna. A jeden z ojców zawodnika ostudzi własne emocje… kąpielą w basenie, będącym częścią toru przeszkód.

 

Wielki finał 2. sezonu Ninja Warrior Polska będzie można obejrzeć na antenie Polsatu już 13 października o godzinie 20:05!

Fot. Polsat / Krystian Szczęsny

(na podst. mat. pras.)

Czytaj także:

Więcej o programie Ninja Warrior Polska, a także więcej ciekawostek ze świata Ninja Warrior, znajdziesz w dziale NINJA WARRIOR na eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany