Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon zapowiedział start nowego projektu pt. “Kino z charakterem”. Ma on zapełnić pustkę po biegach z przeszkodami, które z powodu pandemii nie mogą być obecnie organizowane, dostarczając jednocześnie Polakom równie dużo emocji, mocnych wrażeń i wspaniałą atmosferę prosto z wygodnego, samochodowego fotela.

Runmageddon w dniu 11 maja br. na swoim fanpage’u ogłosił, że startuje z nowym projektem. Proponuje Polakom zupełnie inny wymiar rozrywki, który dostarczy im niezapomnianych emocji. “Kino z charakterem”, bo o nim mowa, to propozycja dla fanów dobrych filmów, mocnych wrażeń, niesamowitej atmosfery i samochodów.

Jaro Bieniecki, założyciel i pomysłodawca Runmageddonu, o nowym projekcie:

Przeszkody są po to by je pokonywać, a do tego mogą jeszcze inspirować do realizacji nowych projektów. Nie możemy póki co organizować eventów, na które czeka tysiące Polaków, ale możemy zaprosić ich do udziału w nowej, emocjonującej rozrywce.

Nasz “Multipleks na kółkach” to najlepsze filmy na wielkich ekranach, w sześciu polskich miastach i możliwość oglądania ich prosto z wygodnych, samochodowych foteli.

Tworząc “Kino z charakterem”, chcemy zapewnić nowe wrażenia, ale w bezpieczny sposób, przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Jesteśmy w kontakcie z organizacjami, które pomagają nam w tym przedsięwzięciu. Dopracowujemy je szczegółowo, by wkrótce zaprosić Polaków na nasze ekscytujące, filmowe seanse.

Samochodowe kino by Runmageddon to projekt stworzony na miarę obecnej sytuacji epidemicznej. Wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi odważnych, ambitnych, szukających wrażeń i chcących czerpać z życia jeszcze więcej.

Zgodnie z harmonogramem wydarzeń opublikowanych na  fanpage’u projektu, wystartuje on 5 czerwca i obejmie on 6 miast. Będzie to Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, a także jedno z miast na Śląsku i Trójmiasto.

Od początku ogłoszenia w Polsce pandemii, Runmageddon nie poprzestaje w swoich działaniach. Mimo iż obostrzenia stanu epidemicznego uniemożliwiają organizację ekstremalnych biegów z przeszkodami, to organizator nie poddaje się, bo w końcu, jak mówi misja Runmageddonu “przeszkody są po to, by je pokonywać”.

W marcu organizator ogłosił on pierwszą edycję Runmageddonu Solo x forBET, czyli wirtualnego biegu, w którym uczestnik ma za zadanie pokonać wybrany dystans biegowy najeżony przeszkodami lub ćwiczeniami. Jego popularność skłoniła go do wystartowania z nową, majową edycją wzbogaconą o kolejne biegowe wyzwania.

W trudnym czasie pandemii Runmageddon zorganizował także akcje charytatywne wśród swojej społeczności. Wsparł działania Widzialnej Ręki z Piotrkowa Trybunalskiego oraz przekazał kolorowe buffy do zasłaniania twarzy dla dzieci z domów dziecka.

(na podst. mat. pras)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany