Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon i forBET zapraszają do wzięcia udziału w sportowym wyzwaniu, skrojonym na miarę aktualnej sytuacji w kraju. Zachęcają fanów aktywności fizycznej do pokonania Runmageddonu SOLO i zdobycia wyjątkowych medali.

W miniony weekend Runmageddon miał rozpocząć swój wiosenno-letni sezon we Wrocławiu. Tysiące Runmageddończyków miało spotkać się na wrocławskim evencie i wspólnie świętować 6 urodziny najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami. Niestety, rozprzestrzeniająca się pandemia zmusiła organizatorów do przełożenia najbliższych eventów na jesień. Jednak, Runmageddon wraz z partnerem marką forBET, znaleźli nowy pomysł na dozwoloną w tym wyjątkowym czasie aktywność fizyczną.

Runmageddon SOLO to nowy projekt biegowy, który z jednej strony zachęca do ruchu, a z drugiej pozwala zdobyć unikatowy medal, koszulkę z logiem Runmageddonu i bandanę.

Dla dorosłych dedykowane są dwa dystanse: Intro (3 km z 10 różnymi przeszkodami domowymi lub 10 razy 20 wybrane ćwiczenie za każdą przeszkodę) lub Rekrut (6 km z z 15 różnymi przeszkodami domowymi lub 15 razy 20 wybrane ćwiczenie za każdą przeszkodę).

Każdy, kto szuka ciekawego wyzwania może wybrać odpowiedni dla siebie dystans i wymyślić przeszkody, które w ramach niego pokona. Zważywszy na aktualnie obowiązujące rządowe obostrzenia, przeszkody należy wykonać w obrębię własnego domostwa lub też zamiennie, do dystansu biegowego dołączyć ćwiczenia typu “padnij powstań”.

>>>  WIRTUALNE BIEGI Z PRZESZKODAMI? DLACZEGO NIE?!  <<<

Dla dzieci organizatorzy przygotowali wyzwanie KIDS. Ich zadaniem jest przebiegnięcie jednego kilometra i pokonanie 10 przeszkód domowych lub też wykonanie 10 serii z 20 powtórzeniami wybranych ćwiczeń. Za swój wysiłek otrzymają medal i bandanę.

Jak wziąć udział w wirtualnej zabawie? To proste, wystarczy pokonać wybrany dystans najeżony przeszkodami lub ćwiczeniami, a dokumentację z jego pokonania przesłać na adres: solo(at)runmageddon.pl lub też dodać ją w treści posta w grupie Runmageddon SOLO x forBET. Materiałem dowodowym może być screen z aplikacji z pomiarem trasy lub zdjęcie wyników z bieżni, a także filmik.

Każdy uczestnik musi przestrzegać zasad Runmageddonu SOLO. Do udział w Runmageddon Solo można zapisać się już od dnia dzisiejszego na stronie www Runmageddonu.

(na podst. mat. pras)

Fot. Biuro Prasowe Runmageddonu

Czytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany