Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Branża sportowa zostanie odmrożona? Wszystko na to wskazuje. Taka zapowiedź padła ze strony wicepremiera, ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina, którego słowa cytuje Konfederacja Lewiatan.

Dziś rząd ma ogłosić decyzję o poluzowaniu niektórych obostrzeń wprowadzonych w Polsce w związku z drugą falą pandemii koronawirusa. Wg informacji przekazanych na Twitterze przez Konfederację Lewiatan,  która powołuje się na wypowiedź wicepremiera ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina, luzowanie ma dotyczyć branży sportowej, hotelarskiej i kulturalnej.

“Za półtorej godziny rząd ogłosi odmrożenie niektórych branż. Będą dobre wieści dla hotelarzy, branży sportowej i kultury – mówi @Jaroslaw_Gowin podczas zimowego spotkania władz i członków #KonfederacjaLewiatan” – poinformowała na Twitterze Konfederacji Lewiatan.

W czwartek premier Morawiecki zapowiadał, że dzisiaj rząd ogłosi szczegóły odnośnie luzowania obostrzeń i zakazów na kolejne dwa tygodnie. Obecne obostrzenia dla branż obowiązują do 14 lutego.

Odmrożenie sportu jest pewną niespodzianką, bo dotychczas w przestrzeni publicznej pojawiały się jedynie doniesienia o otwieraniu hoteli i teatrów od połowy lutego.

fot. Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany