Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

W tym artykule przeczytasz o Runmageddonie, Przeszkodowym Biegu Hutnika, Formoza Challenge, zimowej edycji Biegu Herosa i karnetach na biegi Armagedon Active.

Finał Runmageddonu będzie dłuższy

Runmageddon wydłużył trasy biegów podczas Finału Runmageddonu w Jakuszycach. Trasa formuły Rekrut będzie miała nie 6 a 9,9 km, natomiast formuła Hardcore została wydłużona do około 23,7 km. Decyzja podyktowana jest wymogami środowiskowymi. Trasy będą dłuższe, gdyż zostaną poprowadzone po drogach, które są wyłączone z obszaru specjalnej ochrony ptaków.

Na trasach finałowego Runmageddonu – zarówno w formule Rekrut i Hardcore – dodane zostaną punkty regeneracyjne dla zawodników. Na dystansie Rekrut będzie jeden punkt. W przypadku Hardcore’a będą to łącznie trzy punkty.

 

Przeszkodowy Bieg Hutnika 2023

Bieg Hutnika zaraz po zakończeniu edycji 2022, ogłosił datę i uruchomił zapisy na rok 2023. W przyszłym roku odbędzie się już 7. edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika. Tradycyjnie biegacze będą eksplorować tereny i mierzyć się z przeszkodami na terenie zakładu ArcelorMittal Huta Warszawa. Bieg zaplanowany jest na 8 października 2023 roku. Trasa to 12 km. Cena pakietu startowego to tylko 99 zł. Biegowi głównemu towarzyszyć będzie Bieg Hutniczka, w którym na dystansie 1,6 km z przeszkodami mierzyć będą się dzieci.

 

Wystartowały zapisy na Formoza Challenge

W poniedziałek 17 października wystartowały zapisy na biegi przeszkodowe Formoza Challenge w 2023 roku. Łącznie będzie ich cztery. Pierwszy w maju. Ceny pakietów startowych zaczynają się od 119 zł.

Więcej informacji znajdziesz tu: Już można zapisywać się na biegi Formoza Challenge w 2023 roku

 

Zimowa edycja Biegu Herosa

Sezon biegowy 2022 powoli się już kończy, ale jeszcze będzie w tym roku gdzie pobiegać. Organizatorzy odbywającego się na Pustyni Błędowskiej Biegu Herosa właśnie odpalili zapisy na jego… zimową edycję. Bieg odbędzie się 26 listopada 2022 roku. Do pokonania będzie dystans 5 km z przeszkodami (Bieg Herosa – Lisy Pustyni). Obok tego biegu zostanie zorganizowany bieg trailowy, marsz Nordic Walking i bieg dla dzieci.

 

Armagedon sprzedał połowę karnetów

Organizator biegów Armagedon Active zaoferował OCR-owcom karnet na 5 swoich biegów w sezonie 2023. Karnet jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Kosztuje zaledwie 499 zł, podczas gdy cena pakietu na najtańszy pojedynczy bieg zaczyna się od 159 zł. Połowa z zaoferowanych 200 karnetów już się sprzedała.

 

Zdjęcia/grafiki: profile fb organizatorów biegów

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany