Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

17 października zostały uruchomione zapisy na biegi przeszkodowe spod znaku Formoza Challenge na rok 2023. Będzie ich w sumie cztery. Pierwszy w maju. Ceny pakietów startowych zaczynają się od 119 zł.

Formoza Challentego to ogromne wyzwanie dla każdego, kto chce zmierzyć się z unikalnym torem przeszkód zaprojektowanym przez prawdziwych komandosów z Formozy – można przeczytać na profilu organizatora tych biegów przeszkodowych. Przeszkody są wzorowane na “autentycznych torach szkoleniowych wykorzystywanych podczas wojskowej zaprawy”. A niektóre formuły biegu mają militarny charakter, bo uczestnicy biegną z plecakiem i gumową atrapą karabinu AK-47.

Sezon biegowy 2023 Formoza Challenge tradycyjnie zainauguruje majowym biegiem w Kaliszu, a zamknie go październikowym biegiem w Gdyni. Łącznie w przyszłym roku odbędą się 4 biegi spod znaku Formozy:

  • 14 maja – Kalisz
  • 4 czerwca – Oborniki
  • 23 lipca – Ustka
  • 1 października – Gdynia

Uczestnicy do wyboru mają dystanse od 5 km do 10 km, pokonywane indywidualnie, drużynowo i te o militarnym charakterze (pokonywane z plecakiem i atrapą AK-47). Obok biegów głównych odbywają się również biegi z przeszkodami dla dzieci – FORMOZA KIDS w formule Short i Long.

Ceny pakietów startowych na rok 2023 rozpoczynają się od 119 zł. To o 20 zł drożej niż w tym roku, ale pomimo to wciąż jeden z najtańszych biegów OCR w Polsce. Inflacja ominęła natomiast pakiety dla dzieci. Podobnie jak w 2022 roku, ich ceny zaczynają się od 29 zł w przypadku Formoza Kids Short i od 39 zł w przypadku formuły Formoza Kids Long.

Fot. Formoza Challenge / Tomasz Szajkowski

Więcej tekstów o biegach Formoza Challenge znajdziesz klikając tu!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany