Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Już w najbliższą sobotę (29 maja) Armagedon Active zawita do Bytomia, gdzie wystartuje pierwsza śląska edycja tego biegu z przeszkodami. Do wyboru są dystanse Loszka (5 km) i Dzik (10 km), a także dedykowany dzieciom Warchlak.

W Bytomiu szykuje się gratka dla fanów podbiegów. Pomimo, iż bieg wystartuje z Kompleksu Boisk Piłkarskich OSiR Bytom, to całość zawodów odbywać się będzie w industrialnym otoczeniu Doliny Bytomki. Nie zabraknie więc śląskich hałd.

Organizatorami biegu jest Rajsport Active i OSiR Bytom, a partnerem przeszkodowa drużyna Socios Silesia. Organizatorzy przygotowali liczne przeszkody techniczne i sprawnościowe, w tym niespodziankę – nowość od Ninja Craft Sebastian Kasprzyk. Na trasie biegu stanie również słynny TUR, czyli 30-metrowe combo: multi-low-multirig.

Dorośli biegacze zmierzą się w Bytomiu z dystansami Loszka (7 km + 30 przeszkód) i Dzik (10 km + 50 przeszkód). Powalczą na nich zarówno prawdziwi sportowcy, rywalizujący w fali Elite, jak i biegacze z Open, traktujący biegi bardziej jako przygodę i sposób na spędzenie czasu. Na najmłodszych czeka świetna zabawa for fun na dystansie Warchlak. Szykuje się więc zacięta sportowa walka i niezapomniane emocje, okraszone rodzinną i przyjacielską atmosferą.

W pakiecie startowym uczestnicy Armagedon Active Bytom znajdą m.in. rękawki lub opaskę (do wyboru), a po zawodach będą oni mogli posilić się grillu.

Po Bytomiu Armagedon rusza dalej w Polskę – tym razem do Polańczyka, gdzie w malowniczych bieszczadzkich terenach wystartuje Armagedon Active Solina (26 czerwca 2021).

(na podst. mat. pras.)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany