Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Przygotowaliśmy dla Was garść świeżych OCR-owych newsów z Polski i nie tylko. Będzie o Runmageddonie, Survival Race, Spartanie, Barbarianie, Biegunie i Vikings Run. Zapraszamy do lektury.

Runmageddon wraca nad Zalew Kryspinów

Runmageddon zdradził lokalizację swojego krakowskiego, zaplanowanego na 17 kwietnia, eventu. Ponownie będzie to Zalew Kryspinów, gdzie Runmageddon gościł już w 2018 i 2019 roku. Jeżeli tylko pandemia nie pokrzyżuje organizatorom planów, to będzie się tam można zmierzyć z formułami Intro, Rekrut, Nocny Rekrut, Family, Junior i Kids. Przy czym te dwie ostatnie, nawet gdy sytuacja epidemiczna w kraju się poprawi, mogą stać pod dużym znakiem zapytania, po tym jak zostały one odwołane podczas Zimowego Runmageddonu.

Przeczytaj także:

 

Jaro Bieniecki z koronawirusem

Jaro Bieniecki, szef i twórca Runmageddonu, poinformował na Instagramie, że zaraził się kornawirusem. Z informacji zamieszczonych w social mediach wynika, że choroba ma lekki przebieg. Zdrowia Jaro!

 

Survival Race Kids – Tour 2021

W 2021 roku Survival Race rusza w Polskę z cyklem biegów dla dzieci. Na trasie wiele znanych miejscowości turystycznych w górach i nad polskim morzem. Pierwszy bieg odbędzie się już w długi majowy weekend w Karpaczu. Ostatni w pierwszy weekend września w Poznaniu.

Warto zwrócić uwagę, że wspomniany Poznań, jak również zaplanowany na weekend 21-22 sierpnia Wrocław, to stałe miejscówki biegu Survival Race. Czyżby to oznaczało, że po majowo-czerwcowych, odbędą się tam normalne biegi Survival Race? To chyba dość realny scenariusz.

Przeczytaj także: Survival, ale Ty mnie zaimponowałeś! Rusza Survival Race Kids Tour 2021

 

Biegun OCR wystartował z sezonem

W ostatni weekend w Gdyni sezon zainaugurował Biegun OCR. Na listach startowych było około 600 osób. W kategorii Elite wśród kobiet najlepsza była Marta Łosin, a wśród mężczyzn Bartek Januszewski (pełne wyniki znajdziecie na FB eXtremalny.PL).

 

Spartan przełożył majowy bieg

Sytuacja epidemiczna nie tylko w Polsce jest bardzo trudna. Pandemia szaleje również w Czechach. W związku z tym, Spartan już teraz zdecydował się przełożyć zaplanowany na 1-2 maja bieg w czeskim Lipnie na 11-12 września br.

 

Barbarian pokazuje medale

Barbarian Race zaprezentował trzy propozycje medali, którymi będą dekorowani uczestnicy formuły Opener. Redakcji eXtremalny.PL do gustu przypadła ta trzecia opcja. A Wam który medal się podoba?

 

Nowa przeszkoda na Vikings Run

Organizatorzy Vikings Run zaprezentowali przeszkodową nowość, którą spotkacie na trasie biegu Vikings Run IV: Wrota Asgardu. Bieg zaplanowany jest na 15 maja nad Zalewem Sulejowskim. Nazwa przeszkody nie została podany. My byśmy ją nazwali “Pułapka na myszy”. Zgadnijcie dlaczego?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany