Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Publikujemy porcję newsów z ostatniego tygodnia ze świata biegów OCR i zawodów przeszkodowych (ninja) w Polsce i nie tylko. Zapraszamy do lektury.

Runmageddon Kraków Dobczyce i powrót do Poznania

Zaplanowany na ostatni weekend maja krakowski Runmageddon odbędzie się w… Dobczycach. To urokliwe miasto w powiecie myślenickim ma około 6,5 tys. mieszkańców, leży nad Jeziorem Dobczyckim i dzieli go od Krakowa 30 km.

W ostatnich dniach Runmageddon poinformował również o tym, że za rok wraca do Poznania. Dokładnie to tuż przed majówką 2023, w weekend 29-30 kwietnia 2023 roku.

 

Ninja Racing w Dobczycach

W Dobczycach odbędzie się nie tylko Runmageddon, ale również wzorowane na programie Ninja Warrior Polska  zawody Ninja Racing. Za projektem stoi Sebastian Kasprzyk. Zawody odbędą się w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku w miejscowej hali sportowej. Organizatorzy zapowiedzieli, że w Dobczycach pojawią się finaliści show Polsatu.

 

Stalowe Zawody by Przeszkodowy Bieg Hutnika

Organizatorzy Biegu Hutnika startują z serią Stalowe Zawody. Pierwsze z nich odbędą się 14 maja w godzinach 11:00-14:00 w Parku Czechowickim w Warszawie. Zawody mają za zadanie przygotowywać do 6. edycji Przeszkodowego Biegu Hutnika, który zaplanowany jest na 9 października 2022 roku.

 

Atkins i Weeks najlepsi w Spartan Games

Ryan Atkins i Lauren Weeks wygrali 2. edycję zawodów Spartan Games. Atkins zdobył 168 pkt. i o 4 pkt. wyprzedził drugiego Huntera McIntyre. Weeks zakończyła zawody zdobywając 178 pkt. i mając wyraźną przewagę nad Coffin (149 pkt.) i Webster (146 pkt.). Finał zawodów można obejrzeć na You Tube.

 

Nowe koszulki Spartana

Spartan nawiązał współpracę z Legend Borne Sportswear, dzięki czemu uczestnicy biegu będą mogli zakupić sobie spersonalizowane koszulki Spartana w nowych wzorach. poniżej na grafice kilka takich wzrostów. Koszt koszulki to 85 USD, a czas realizacji zamówienia to 4-6 tygodni.

 

Koszulki Hard Dog Race

Nowe wzory koszulek pokazali organizatorzy Hard Dog Race, czyli biegu przeszkodowego z psami. Koszulki są w biały lub czarnym kolorze. Najbliższy Hard Dog Race w Polsce odbędzie się 14 maja w Dąbrowie Górniczej.

 

Armagedon Active przeniesiony z maja na grudzień

We wtorek 3 maja w Gucinie miał się odbyć bieg przeszkodowy spod znaku Armagedon Active, ale się nie odbędzie. Bieg został przeniesiony na 3 grudnia.

 

Ruszyły zapisy na Biegun OCR

Już można zapisywać się na drugą w tym roku edycję biegu przeszkodowego Biegun OCR. Zapisy wystartowały kilka dni temu. Bieg odbędzie się w pierwszy weekend lipca. Oczywiście w Gdyni.

 

Runaway Junior Chojnice

W niedzielę 21 maja w Chojnicach odbędzie się dedykowany dla dzieci bieg przeszkodowy Runaway Junior. Rywalizacja będzie odbywać się w dwóch kategoriach wiekowych: 4-8 lat i 9-13 lat. Tydzień później Runaway z biegiem dla dzieci zawita do miejscowości Kościan (28 maja), dwa tygodnie później do miejscowości Błaszki (4 czerwca), a na początku lipca do Zielonej Góry (3 lipca). “Dorosły” Runaway zaplanowany jest na weekend 18-19 czerwca. Oczywiście w Pępowie.

 

Wyniki Barbariana i Runmageddonu

W ostatni weekend odbyły się m.in. biegi Barbarian Race w Ustroniu i Runmageddon w Poznaniu, które ściągnęły rzesze fanów tego sportu z całej Polski. Wyniki obu biegów w kategorii Elite znajdziecie w artykule: Podsumowanie przeszkodowego weekendu: Barbarian Race, Runmageddon, Ninja Run.

 

Przeczytaj także:

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany