Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Organizatorzy biegów przeszkodowych systematycznie informują o nowych biegach, tym samym zapełniając kalendarz OCR na jesień. Dziś dodaliśmy 9 kolejnych biegów. Z kalendarza natomiast wypadł jeden bieg.

Po tym jak w ostatnim czasie ofensywę przeprowadził Barbarian Race, informując najpierw o kończących sezon 2018 biegach w Zielonej Górze, a następnie o sprinterskim Barbarian Arrow pod katowickim Spodkiem, jesienny kalendarz swoich imprez uzupełnił też Runmageddon. W dniach 20-21 października na Śląsku zostaną zorganizowane trzy biegi. Intro, Rekrut, a także ostatni w tym roku bieg na dystansie Hardcore. Październikowy Runmageddon Silesia to będzie prawdopodobnie przedostania impreza w tym roku. Ostatnią będzie szykowany na 24 listopada finał ligi Runmageddon.

Aktualna mapa biegów ekstremalnych w Polsce

Nowe biegi trafiają do kalendarza, a inne z niego wypadają. Tym razem, z uwagi na małe zainteresowanie, zostały odwołane planowane na 26-27 maja biegi organizowane pod szyldem NOVA MAD RACE w Barcicach niedaleko Starego Sącza. Przypomnijmy, że wcześniej z kalendarza wypadły biegi Rekrut Run Formoza (22 kwietnia) i Natura Run Extreme (12-13 maja).

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany