Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kto pojawi się w 5. odcinku Ninja Warrior Polska? Trzech zdobywców tytułu Last Man Standing, aktorka Joanna Jabłczyńska i jeszcze wielu mocnych uczestników i uczestniczek. To będzie najmocniej obsadzony odcinek w tym sezonie.

Piąty odcinek Ninja Warrior Polska zostanie wyemitowany przez telewizję Polsat we wtorek 29 marca o godzinie 20:05. Z torem przeszkód zmierzy się m.in.  Jakub Zawistowski, Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk i aktorka Joanna Jabłczyńska, która jest autorką użytego w tytule powiedzenia. Łącznie będzie to 30 osób, w tym 8 kobiet. Najpierw zmierzą się oni z torem eliminacyjnym, a najlepsi z nich z torem półfinałowym, walcząc o miejsca w wielkim finale.

Dwóch najlepszych zawodników z toru eliminacyjnego, zmierzy się ze sobą na Power Tower, walcząc o “złoty bilet”. To przepustka do finału z pominięciem półfinału. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: Power Tower w Ninja Warrior: historia, wymiary, zasady rywalizacji.

Oto pełna lista uczestników 5 odcinka:

1. Jakub Zawistowski

2. Robert Bandosz

3. Sebastian Kasprzyk

4. Mariusz Bulandra

5. Łukasz Stępień

6. Tomasz Dąbrowski

7. Tomasz Zaorski

8. Patryk Leśniewski

9. Wiktor Wit

10. Arkadiusz Zoń

11. Mateusz Wieczorek

12. Kamil Hyla

13. Tomasz Boruc

14. Piotr Peter Polus

15. Mateusz Kaczmarski

16. Michał Milbrant

17. Damian Bąk

18. Paweł Ciszewski

19. Kacper Ciszewski

20. Krzysztof Orankiewicz

21. Tomasz Lipiński

22. Bartłomiej Hajduk

23. Zuzanna Jankowska

24. Dorota Gadzińska

25. Joanna Pawlewska

26. Aneta Ostrowska

27. Anna Rozwadowska

28. Ewa Kopczak

29. Stella Staniszewska

30. Joanna Jabłczyńska

 

Lista uczestników wraz z ich krótką biografią została udostępniona w aplikacji “Ninja Warrior Polska” dostępnej na telefon. Więcej o samej aplikacji można przeczytać w artykule: Aplikacja “Ninja Warrior Polska”: Pobierz i dowiedz się więcej o programie!

Fot. Polsat / Maciej Piórko


Jeżeli zainteresował Cię temat Ninja Warrior zapraszamy do lektury innych artykułów nt. programu, jakie ukazały się na eXtremalny.PL. Od 2019 roku opublikowaliśmy ich ponad 150. Tu znajdziesz zestawienie tych najpopularniejszych: TOP10 najchętniej czytanych artykułów o Ninja Warrior na eXtremalny.PL.


Przeczytaj także:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany