Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Spartan zaprezentował medale, które w 2022 roku będą czekać na mecie organizowanych przez niego biegów. Sporo różnią się one od tych z lat poprzednich.

Po latach powolnej ewolucji w wyglądzie medali, które otrzymywali biegacze po ukończeniu biegów z serii Spartan Race, w tym roku nastąpiła rewolucja. Nie jest to jeszcze przewrót kopernikański, ale zmiana w desingu jest znacząca. Nie tylko wrócono do w pełni okrągłych kształtów, ale też mają one bardziej prostą formę. Skręciły w stronę minimalizmu.  Zresztą zobaczcie sami, jak w tym roku będą prezentowały się medale, trifecta i multitrifecta.

(galeria medali została zaktualizowana)

 

Wcześniej Spartan ujawnił jak będą prezentowały się okolicznościowe medale, które otrzymają mali i duzi biegacze podczas zimowego Spartana we francuskim Valmorel. Bieg zaplanowany jest na 29-30 stycznia br.

 

To jak nowe wzory medali różnią się od tych z lat poprzednich, można zobaczyć porównując je sobie z serią medali z lat 2018-2021, zaprezentowana na grafice zapowiadającej medale ma rok 2022.  Prawda, że różnica jest znacząca?

Fot. FB Inside OCR, FB Spartan Race France

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany