Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kto pierwszy, ten lepszy. Zarówno na mecie, jak i podczas zapisów na biegi. Zgodnie z powszechnie przyjętą praktyką, ich ceny systematycznie rosną co miesiąc. Dlatego im wcześniej, tym taniej. Kolejna podwyżka już za 2 dni. 

Przełom miesięcy to tradycyjnie czas, gdy ceny zapisów na poszczególne biegi rosną. Jesteście ciekawi jak mocno? Bo my tak. A jako, że lubimy cyferki tak samo jak biegi przeszkodowe, więc przygotowaliśmy takie  zestawienie. Na tapetę wzięliśmy imprezy odbywające się w marcu i kwietniu br.

Od pierwszego marca najmocniej, bo aż o 23,1 proc., podrożeje udział w Adrenaline Rush Awakening Nature na dystansie 4 km. Dużo nie stracą natomiast zwolennicy runmageddonowych Classiców w Wierchomli Małej (25 marca) i Wrocławiu (8 kwietnia).

Źródło: obliczenia własne

Od marca nie wzrosną natomiast opłaty za udział w Spartan Race w Bytomiu (24 marca) na dystansach Sprint i Super. A to dlatego, że w ich przypadku ceny rosły 18-go dnia każdego miesiąca. Spartańskie biegi to też jedne z najdroższych imprez w kraju. Trzeba wyłożyć na nie prawie 300 i prawie 340 zł. Więcej trzeba zapłacić tylko za runmageddonowe Ultra w Myślenicach (4 maja; od 1 marca – 389 zł). Tyle tylko, że tu płacimy za odpowiednio 8- i 4-krotnie dłuższy dystans.

Ceny rosną, więc nie zwlekajcie i się zapisujcie. Emocje jakie przeżyjecie i wspomnienia jakie Wam zostaną będą bezcenne A za wszystko inne zapłacicie …kartą kredytową 😉

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany