Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Hunt Run wyszedł ze swojego (nowego) matecznika w Białce Tatrzańskiej i coraz mocniej rozpycha się w centralnej Polsce. Po ogłoszeniu eventów w Kielcach i Warszawie, teraz przyszedł czas na Radom.

W weekend 6-7 czerwca Hunt Run zawita do Radomia. Miłośnicy biegów z przeszkodami nie tylko będą mogli sprawdzić się na dystansach 4 i 6 km, ale również powalczą na torze przeszkód podobnym do tego z telewizyjnego show Ninja Warrior Polska. Radomski event będzie czwarty organizowanym przez Hunt Run w 2020 roku i trzecim w środkowej Polsce.

Hunt Run po wymuszanej w 2018 roku przeprowadzce z Bałtowa w woj. świętokrzyskim do Białki Tatrzańskiej, która stała się jego nowym matecznikiem, teraz wraca do centralnej Polski. Tak naprawdę to wraca do swoich korzeni, bo pierwszy w historii Hunt Run, wtedy jeszcze pod nazwą Dirt Hunter – Polowanie na Biegaczy, został zorganizowany w 2012 roku nad Zalewem Zegrzyńskim (40 km na północ od Warszawy).

Pierwszy krok do powrotu został zrobiony w grudniu 2019 roku, gdy w warszawskim Centrum Praskie Koneser zostały zorganizowane zawody Ninja Run by Hunt Run, czyli sprinterskie zawody na krótkim torze przeszkód. I było to krok podwójny. Biegi (zawody) spod szyldu Aloha Dziku nie tylko wróciły do centrum, ale Adam Sułowski i spółka mocniej postawili za zmagania rodem z programu Ninja Warrior Polska.

W dniach 8-9 maja w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ninja Run. Dodatkowo w dniach 20-22 sierpnia, podczas Hunt Run w Białce Tatrzańskiej, odbędą się ostatnie zawody z serii Polska Liga Ninja, na które przyjadą przeszkodowe dziki z całej Polski. Wówczas też zostaną wręczone nagrody dla najlepszych.

W dniach 4-5 lipca Hunt Run zawita do Kielc. Do wyboru będzie aż 5 różnych formuł. Będzie to Hardy Dzik (10 km + 25 przeszkód), Dobry Dzik (6 km + 20 przeszkód), Family Dzik (4 km + 15 przeszkód) i dedykowany najmłodszym Dziczek (1 km + 10 przeszkód). Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem. Łącznie wykupiono już ponad 1000 pakietów startowych. Do rozdysponowania jest jeszcze niespełna 300.

Dziś został ogłoszony Hunt Run w Radomiu w pierwszy czerwcowy weekend (6-7 czerwca 2020). Areną zmagań będzie radomski zalew na Borkach, gdzie odbędą się nie tylko biegi z przeszkodami, ale również zawody Ninja Run.

– Wierzymy, że przekonamy do swoich imprez nowe osoby, które przyjadą sprawdzić jaki event potrafimy zorganizować w nowych lokalizacjach. Liczymy, że pozyskamy też kolejnych zainteresowanych proponowaną przez nas rozrywką – mówi Adam Sułowski. Wiele osób ucieszył nasz powrót do Polski centralnej, co upewniło nas, że organizacja zawodów we współpracy z Miastem Radom i wszystkimi zrzeszonymi jednostkami wokół to kolejny, dobry krok dla rozwoju naszych imprez – dodaje.

W sobotę 6 czerwca zaplanowana jest formuła Nocny Dzik (6 km + 15 przeszkód ) i Dobry Dzik (6 km + 20 przeszkód; Fala PRO), dzień później Family Dzik (4 km + 15 przeszkód), a przez cały weekend Dziczek dla najmłodszych (1 km + 10 przeszkód) oraz zawody Ninja Run ny Hunt Run. Na śmiałków czeka 900 pakietów startowych na biegi główne i 100 dla dzieci. Ceny pakietów na biegi główne kształtują się od 99 zł (Famili Dzik Solo) do 149 zł (Nocny Dzik). Zapisy wystartują 2 marca.

Fot. Hunt Run

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany