Promocyjny Pakiet Mikołajowy od Runmageddonu to doskonały sposób obniżenia nawet o 1/3 kosztu zakupu startu w tym biegu z przeszkodami. To też najtańszy sposób zdobycia Korony Runmageddonu.

Z okazji Mikołaja Runmageddon wprowadził 7 różnych Pakietów Mikołajowych, dedykowanych wszystkim za wyjątkiem Ultra, formułom tego ekstremalnego biegu z przeszkodami. W ramach takiego pakietu kupujemy 2 vouchery na dany bieg, a trzeci za złotówkę. W ujęciu marketingowym, po prostu kupuje się 3 takie same biegi, a płaci tylko za 2.

Cena pakietów “KIDS 2+1 GRATIS” i “JUNIOR 2+1 GRATIS”, czyli na dwie najtańsze formuły, kształtują się na poziomie 118 zł. Najdroższy jest pakiet “HARDCORE 2+1 GRATIS”, za który trzeba zapłacić 538 zł. Pakiety te można kupić tylko do 6 grudnia, natomiast wykorzystać je trzeba do 31 grudnia 2019. Korzystając z pakietu można zapisywać się na biegi zarówno w Polsce, jak i w Czechach.

Pakiet Mikołajowy, co wynika z regulaminu, a co dodatkowo potwierdziliśmy w Runmageddonie, nie jest imienny (nie jest przypisany do jednej osoby) i jest możliwość realizacji vouchera z pakietu przez inną osobę. To pozwala obniżyć na kilka sposobów koszt startu w Runmageddonie.

1. Zimowy Hardcore w Warszawie za 179 zł

Pakiet “HARDCORE 2+1 GRATIS” kosztuje 538 zł. To daje nam cenę startu w jednym Hardcorze na poziomie 179,33 zł. To o 90 zł mniej niż wynosi aktualna cena za pakiet startowy na Zimowego Hardcora w Warszawie (269 zł do końca grudnia). Teraz wystarczy znaleźć tylko dwóch innych szaleńców chętnych porwać się na ten zimowy półmaraton z przeszkodami i macie pakiety o 33,4 proc. tańsze niż normalnie.

2. Rekrut o 30% taniej

Podobny myk jak wyżej możesz powtórzyć z Rekrutem w Warszawie, który zaplanowany jest na 29 lutego 2020 roku. Wówczas każdy z waszej trójki płaci za start tylko po nieco ponad 139 zł, czyli również o 1/3 mniej. Jeżeli jednak sam chcesz się zapisać na trzy Rekruty (6 km + 30 przeszkód) na kolejnych eventach Runmageddonu (29.02-01.03 Warszawa; 04-05.04 Wrocław; 18.04 Kraków), to w stosunku do aktualnych cen oszczędzasz 30%.

3. Najtańsza Korona Runmageddonu

Korona Runmageddonu to biegi w czterech różnych częściach Polski. W 2020 roku najszybciej można skompletować Koronę startując zimą w Warszawie (Wschód), a później we Wrocławiu (Zachód), Krakowie (Południe) i czeskich Milovicach k. Pragi (Joker, który zastąpi Północ). Tym sposobem w długi majowy weekend można już dzierżyć w dłoni statuetkę Korony Runmageddonu.

Na te cztery biegi można zapisywać się oddzielnie. Można też za 659 zł kupić Pakiet Korona 2020, który umożliwia start w 4 dowolnych Rekrutach lub Intro. To na tę chwilę to opcja droższa niż skompletowanie Korony z 4 kolejnych biegów Intro (571 zł), ale wciąż tańsza niż gdybyśmy biegali Rekruty (796 zł), co jest zdecydowanie fajniejszym biegowym i przeszkodowym wyzwaniem.

Można też zakupić za 418 zł Pakiet Mikołajowy “REKRUT 2+1 GRATIS”, a następnie dokupić do tego jeden start w Rekrucie (np. w Trójmieście za 189 zł), i tako oto za 607 zł mamy Koronę Runmageddonu.

Jakie są minusy?

Nie wszystko złoto co się świecie, a korzyści wynikające z obniżenia sobie kosztów startu w Runmageddonie, wiążą się z pewnymi niedogodnościami. Oto głównie z nich:

 • zakupiony pakiet można zwrócić tylko w terminie 14 dni od dnia zakupu;
 • na wszystkie 3 biegi trzeba zapisać się do 31 grudnia 2019;
 • można się zapisywać tylko na już 8 ogłoszonych biegów;
 • nie ma możliwości zmiany biegu na który się zapisaliśmy;
 • jeżeli nie możemy wziąć udziału w biegu, na który się zapisaliśmy, to start nam przepada.

Mając to wszystko na uwadze wybierajcie mądrze. Kierując się nie tylko ceną, ale też zdrowym rozsądkiem.

Zastanawiając się nad tym wyborem, możecie wpaść na stronę Runmageddonu i oddać swój głos w ankiecie na “Najlepszy Runmageddon 2019”. Na chwilę obecną w głosowaniu prowadzi Runmageddon Kocierz, który wzbudził w tym roku najwięcej kontrowersji wśród uczestników. Zaraz za nim plasuje się powszechnie chwalony przez wszystkich Finał Ligi Runmageddonu we Wrocławiu.

Fot. screeny z Runmageddon.pl

2 komentarze

 1. Paweł

  Witam, czy możesz podpiąć regulamin do tej promocji, albo poinstruować jak zwrócić pakiet? Niestety muszę zrezygnować z zakupionego pakietu, tylko nie bardzo wiem jak to zrobić. Z góry dziękuje.

  • Redakcja

   Wklejamy pkt. 10 z regulaminu promocji:

   “Vouchery zakupione w Promocji podlegają zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem Biegów Runmageddon znajdującym się na stronie http://www.runmageddon.pl/regulaminy z tym jednak zastrzeżeniem, że rezygnacja możliwa jest wyłącznie z całego Pakietu voucherów.”