Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Runmageddon w Czech i Szwecji? To dwa nowe cele na 2020 rok, tego największego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami i kolejny krok ku zagranicznej ekspansji Runmageddonu.

Runmageddon od 2018 roku rozwija projekt Runmageddon Global. Teraz przyszedł czas za zagraniczną ekspansję klasycznego Runmageddonu. Dynamiczny rozwój poza granicami Polski, to jeden z głównych celów marki Runmageddon na rok 2020. W ostatnich miesiącach organizatorzy najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami intensywnie pracują nad jego realizacją. Efektem ich prac jest określenie dwóch kierunków działania na przyszły rok.

Pierwszy z nich koncentruje się na organizacji klasycznego Runmageddonu, znanego z krajowego podwórka, w Szwecji.

Po kilku miesiącach przygotowań i rozmów ze Szwedami, jesteśmy operacyjnie gotowi do otwarcia tam imprezy, w której wezmą udział zarówno Skandynawowie, jak i Polacy. Event w Szwecji, razem z trójmiejskim Runmageddonem utworzy zalążek BALTIC LEAGUE, którą w następnych latach będziemy chcieli rozbudowywać o kolejne kraje – można przeczytać w liście otwartym opublikowanym przez Jaro Bienieckiego, prezesa Runmageddon S.A.

Drugi kierunek rozwoju polegać będzie na przyjaznym przejęciu firm zagranicznych, które organizują podobne eventy.

– Zamierzamy zainwestować w zagraniczny podmiot OCR na zasadach przyjaznego przejęcia, połączyć z nim siły i dzięki jakości imprez na runmageddonowym poziomie zawojować wspólnie rynek lokalny – pisze Bieniecki Runmageddon S.A.

W liście otwartym to nie zostało wspomniane, ale na zorganizowanym 5 września spotkaniu z internautami szef Runmageddonu zapowiedział, że w pierwszej połowie 2020 planowany jest Runmageddon w Czechach.

Więcej o zagranicznych planach Runmageddonu można przeczytać w artykule: W 2020 pobiegniesz Runmageddon w Czechach, w planach Liga Bałtycka. My natomiast cały czas czekamy na ogłoszenie terminów i lokalizacji krajowych biegów Runmageddonu na rok 2020.

Fot. Biuro Prasowe Runmageddon

(na podstawie materiału prasowego)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany