Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Rozpoczął się czerwiec 2022. Przejrzeliśmy kalendarz biegów przeszkodowych na ten miesiąc i mamy dla Was 5 ciekawych biegowych propozycji. Każda warta rozważenia z innego powodu. Mamy nadzieję, że ten wybór Wam się spodoba.

Hunt Run – Kozienice (4-5 czerwca)

W pierwszy weekend czerwca Hunt Run zawita do Kozienic w województwie mazowieckim. Organizatorzy przygotowali aż 6 różnych formuł, w tym jedną nocną oraz dwie dla rodzin i dzieci. Dorośli będą mogli zmierzyć się z dwoma podstawowymi dystansami, czyli 6 km + 25 przeszkód oraz 10 km i 30 przeszkód. Nieodzownym elementem każdego biegu spod znaku Hunt Run jest zabawa, integracja i muzyka. W Kozienicach też tego nie zabraknie. W tej samej miejscówce odbędzie się koncert w ramach trasy radia RMF Maxxx “Lato na Maxxa”. W sobotę 4 czerwca na scenie wystąpi Sylwia Grzeszczak, Sarsa, kabaret Ciach i DJi Sofi.

 

Vo2max Extreme Race – Szczecin (11-12 czerwca)

Vo2max Extreme Race to organizowany na terenie Puszczy Wkrzańskiej bieg z przeszkodami na dystansie 8 km. Na trasie biegu na uczestników będą czekały zarówno przeszkody naturalne, jak i sztuczne. Dzień wcześniej odbędą się biegi dla dzieci na dystansach 200 m i 1 km. Vo2max Extreme Race zasługuje na zainteresowanie z uwagi na lokalizację. W Szczecinie i okolicach nie ma organizowanych zbyt wielu biegów przeszkodowych.

 

Miki Run – Piła (12 czerwca)

Miki Run to bieg z przeszkodami organizowany w Pile. Uczestnicy mają do pokonania 10 km i około 40 różnych przeszkód. Towarzyszy mu bieg dla dzieci o długości 2,5 km z 25 przeszkodami. Miki Run, który ma podtytuł “Pomocna Dłoń”, jest biegiem o charakterze charytatywnym. Zebrane środki z pakietów startowych są przeznaczone na rehabilitację i protezę ręki dla Mikołaja Olszewskiego.

 

Pogrom Wichra – Oleśnica (18 czerwca)

10. edycja błotnego biegu Pogrom Wichra w Oleśnicy będzie jednocześnie… jego ostatnią edycją. Bieg początkowo miał się odbyć w 2020, a później w 2021 roku, ale z uwagi na pandemię został przeniesiony na 18 czerwca 2022 roku. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10 km z około 20 przeszkodami. Bieg nie bez przyczyny nazywa się Oleśnicki Biegł Błotny.

 

Runaway – Pępowo (18-19 czerwca)

Runaway to uznana marka na rynku biegów przeszkodowych w Polsce. Biegacze chwalą go dobrą organizację, profesjonalnie przygotowaną trasę i rodzinną atmosferę. A biegacze serii Elite również za wymyślne przeszkody, którymi Runaway skradł im serca.  W dniach 18-19 czerwca w Pępowie odbędzie się jedyna “dorosła” edycja tego biegu OCR. Zawodnicy Elite zmierzą się z dystansem 10 km, formuła Open to 6 km, For Fun 3 km, a dedykowana dla dzieci formuła Junior to bieg na dystansie 1 km.

 

Przeczytaj także: Aktualizacja kalendarza biegów OCR i zawodów ninja (24 maja 2022)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany