Zarejestruj się
Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Właśnie zaktualizowaliśmy kalendarz na rok 2022. Do końca roku jest jeszcze prawie 100 różnych biegów i zawodów przeszkodowych w całej Polsce. Znaczną ich grupę stanowią wydarzenia dedykowane dla dzieci. 

Tak aktualnie przedstawia się kalendarz biegów przeszkodowych (OCR) w Polsce w okresie między 28 maja a 3 grudnia 2022 roku na jednej grafice:

 

W powyższym zestawieniu znajdują się tylko te wydarzenia, w przypadku których został ogłoszony termin i lokalizacja. W kalendarzu jest jednak kilka biegów, które wiadomo, że się odbędą (np. Finał Runmageddonu), ale jeszcze nie wiadomo gdzie i nie wystartowały jeszcze zapisy na dany event.

Tak natomiast prezentuje się na dzień 24 maja br. mapa ogłoszonych biegów OCR (z wyłączeniem biegów dla dzieci):

 

Jeżeli jesteś organizatorem biegu OCR, zawodów przeszkodowych (ninja), biegu po schodach, biegu militarno-przeszkodowego, którego nie ma w powyższym zestawieniu lub po prostu wiesz o takim wydarzeniu, napisz do nas, zostaw komentarz pod tym artykułem lub pod postem na naszym Facebooku.

Szukacie kalendarza OCR/ninja na 2022 rok? Dobrze trafiliście! Systematycznie aktualizowany kalendarz biegów przeszkodowych i zawodów ninja OCR, a także mapę biegacza znajdziecie w portalu eXtremalny.PL.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany