Konkurs “Formoza Challenge 2023” cieszył się dużym zainteresowaniem Czytelników portalu eXtremalny.PL. Przedstawiamy piątkę zwycięzców, którzy wygrali pakiet startowy na bieg militarno-przeszkodowy Formoza Challenge w tym roku. Gratulujemy!

W dniu 26 stycznia na naszym profilu na Facebooku ogłosiliśmy szybki konkurs, w którym do wygrania było 5 pakietów startowych na biegi Formoza Challenge. Zasady konkursu były bardzo proste. Należało pod postem konkursowym pochwalić się zdjęciem z dowolnego biegu OCR i w komentarzu pod postem napisać: FORMOZA 2023.

 

Konkurs zakończył się w środę 1 lutego. Cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Mieliśmy twardy orzech do zgryzienia przy wyłonieniu zwycięzców. Po długich naradach jednak się udała. Oto 5 osób (podajemy nazwiska/nicki z Facebooka + załączone przez nich zdjęcia), które wygrywają pakiet startowy na bieg Formoza Challenge. Zwycięzców prosimy o kontakt z nami przez Facebook Messenger w celu omówienia odbioru nagrody.

ZWYCIĘZCY KONKURSU: 

Krzychu Musiał

 

Bartosz Nienadowski

 

Beata Kuraś

 

Pati OCR runner

 

Piotr Mroczkowski

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a organizatorowi biegów za ufundowanie nagród. Zapraszamy też do czytania eXtremalny.PL. I już teraz możemy zdradzić, że wkrótce ogłosimy kolejny konkurs. Do wygrania również będzie pakiet startowy.

Fot. Czytelnicy & Formoza Challenge